Studentų meno dienos Vilniaus dailės akademijoje

Vilniaus miestas stokoja erdvių, kuriose dar nepripažinti ir neišgarsėję jaunieji menininkai – studentai galėtų viešai pristatyti visuomenei savo kūrybą ir eksperimentinius darbus.

Šiais metais Vilniaus dailės akademijos studentų atstovybė pristato projektą „Studentų meno dienos (SMD)”, kurių metu miesto gyventojai ir svečiai galės susipažinti ir su Vilniaus dailės akademija ir joje studijuojančiais įvairių sričių kūrėjais bei jaunaisiais muzikais iš Lietuvos muzikos ir tearto akademijos.

Šiais metais „Studentų meno dienoms“ pasirinkta tema – „Jauno meno invazija”. Šis renginys skirtas ne tik besidomintiems menu, bet ir visai akademinei Vilniaus bendruomenei, vilniečiams ir miesto svečiams.

2009 balandžio 18d. Vilniaus dailės akademijoje veiksmo tikrai netrūks: parodos atidarymo šventė, konferencija, kurios tema - „Jauno meno invazija“, LMTA muzikinė programa, kūrybinių dirbtuvių paroda, menų kiemas, video darbų peržiūra, kostiumo dizaino katedros studentų madų šou.

SMD dienas vainikuos baigiamasis koncertas Vilniaus dailės akademijos keramikų kieme su LMTA programa ir grupe „Colours of burbles”.

Švęs ir šurmuliuos studentija, vilniečiai bei miesto svečiai,- visi, neabejingi jauno meno invazijai!

Daugiau informacijos

  • čia.
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis