Renkami „Lietuvos Jaunimo Lyderiai 2009“

Šių metų programos „Lithuanian Youth Leaders 2009“ („Lietuvos Jaunimo Lyderiai 2009“) lyderių atranka jau prasidėjo, kviečiame visus 15-18 metų moksleivius išbandyti savo jėgas bei realizuoti tikslus šioje unikalioje, jau trečius metus besitęsiančioje programoje!

„Lithuanian Youth Leaders“ – tai dvejų metų trukmės programa, kuri prasideda 2 savaičių trukmės kelione į JAV, Vašingtono valstiją, kur naujieji lyderiai tobulina savo įgūdžius, mokosi, lankosi garsiausiose kompanijose: tokiose kaip „Microsoft“, „Nordstrom“, „Boeing“, taip pat susipažįsta su nauja kultūra bei perpranta savanorystės ypatumus.


Norintys dalyvauti šioje programoje turi užpildyti dokumentus: „Delegate profile“, „Culture wheel“, dokumentą dėl stipendijos. Taip pat reikia turėti tris rekomendacijas (vieną iš tėvų/globėjų; iš anglų k. mokytojo/s; iš organizacijos, kurioje dirbate/veikiate/savanoriaujate).

Taip pat reikia pateikti 400-600 žodžių apimties esė, kurioje aprašytumėte savo asmenines savybes, gyvenimo tikslą, unikalumą bei kūrybiškumą – motyvaciją, kodėl norite tapti jaunimo lyderiu/-e.

Konkursui reikalingas ir oficialus dokumentas, kuriame būtų pateikti jūsų mokymosi rezultatai (rekomenduojama metinių (už praėjusius metus) pažymių kopija). Nepamirškite laiške prisegti savo paso nuotraukos dydžio fotografijos.

Programa vyksta anglų kalba, tad visi dokumentai, esė, turi būti taip pat pateikti anglų kalba.

Visus dokumentus prašome išsiųsti (viename laiške) el. paštu LithuanianYouthLeaders@comcast.net iki gegužės 8d. Interviu su dalyviais vyks gegužės 9-24 dienomis.

DĖL IŠKILUSIŲ KLAUSIMŲ KREIPKITĖS Į PROGRAMOS DALYVĘ JORŪNĘ ŠUIPYTĘ: jorune.suipyte@gmail.com; +37068974086

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis