Vaizdo reklamų konkursas - „STARtuok!“

Kovo mėnesį Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybės (VU KHF SA) narių iniciatyva prasidėjo vaizdo reklamų konkursas „STARtuok!“, truksiantis iki gegužės 23 dienos. Šis projektas skirtas aktyviam, kūrybingam, su reklamos subtilybėmis susipažinti trokštančiam 18 – 29 metų jaunimui.

Pagrindinis projekto tikslas – paskatinti jaunus žmones kurti vaizdo reklamas.

„Lietuvos studentams nesuteikiama pakankamai galimybių realizuoti savo kūrybinius, meninius ir techninius gebėjimus.

Universitetų studentams trūksta praktinių įgūdžių, realios galimybės bendrauti su reklamos kūrimo profesionalais ar reklamos agentūrų atstovais, kurie yra potencialūs jaunųjų kūrėjų darbdaviai“, – teigia projekto vadovė Gabrielė Vilutytė.

Dalyviai raginami registruotis į galutinį projekto renginį – vaizdo reklamų konkursą, vyksiantį gegužės mėnesį.

„Vaizdo reklamų konkurso principas labai paprastas – tereikia telefonu, kamera ar fotoaparatu nufilmuoti reklaminį klipą. Tai ne tik skatina kūrybiškumą, bet ir suteikia galimybę būti pastebėtam“, - aiškina G. Vilutytė.

Konkurse dalyviai varžysis skirtingose kategorijose, viena jų – laisva tema, kita – filmukai, skirti VU KHF.

Vyks vieša reklaminių klipų peržiūra, juos vertins kompetentinga komisija, geriausių vaizdo reklamų autoriai bus apdovanoti vertingais piniginiais ir kitais prizais. Pagrindinis vertinimo kriterijus – gera idėja.

Vaizdo reklamų konkursas „STARtuok!“ vyksta seminarų principu, kurių metu teorines žinias pateikia aukštųjų mokyklų dėstytojai bei reklamos agentūrų atstovai.

„Seminarai suteikia galimybę bendrauti su kitais konkurso dalyviais, savo srityje kompetentingais specialistais, reklamos agentūrų atstovais. Profesionalai ne tik vertina studentų darbus, bet ir dalina praktinius patarimus“, - tvirtina projekto vadovė.

Daugiau informacijos www.startuok.vukhf.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis