Fotografijos entuziastų konkursas

Šiandien šiuolaikiniame prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ prasideda fotografijos meną populiarinančio konkurso „fkonkursas“ pirmasis etapas. Atidarymo vakarą savo darbus publikuos ir komisijos vertinimo lauks dešimt fotografų mėgėjų.

Neįprastai - ant grindų - eksponuojamos fotografijos kurs miesto gatvių ir skverų įspūdį, o miesto šurmulį leis pajusti ir atidarymo metu grosiantys gatvės muzikantai.

Šį kartą konkurso dalyviai kūrybines interpretacijas pateiks tema „Iš vidaus“.

„Tai – augantis konkursas, iš fotografų dvikovų virtęs į didelį fotografijų konkursą, pritraukiantį ištikimus gerbėjus ir žinomus Lietuvoje žmones.

Siekiame, kad neprofesionalūs fotografai turėtų galimybę savo kūrybinius talentus pademonstruoti viešoje erdvėje, o visuomenė – tai pamatyti ir aktyviai vertinti“, – sakė renginio organizatorė ir vertinimo komisijos pirmininkė Renata Gledienė.

Anot jos, šio konkurso unikalumas – draudimas fotografijas dailinti bet kokiomis nuotraukas koreguojančiomis programomis, taip siekiant, kad žiūrovai susipažintų su pradiniais ir nepadailintais fotografijos mėgėjų sumanymais.

Atidarymo metu iš konkurso darbų sudarytose gatvelėse lankytojus džiugins gatvės muzikantai, taip pat bus pristatomos gatvės mados vaikams.

Neprofesionalius menininkus vertins septynių narių komisija, sudaryta iš žinomo Lietuvos visuomeninio veikėjo ir įvairių profesijų – teisės, vadybos, personalo vadybos – atstovų.

Šįkart teisėjų garbės svečias – Lidija Rasutis. Balsuoti už labiausiai patikusias fotografijas turės galimybę ir „Panoramos“ lankytojai.

Atidavę savo balsą jie automatiškai dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti specialių prizų. Konkurso „fkonkursas“ pirmojo etapo laimėtojas bus išrinktas atidarymo metu.

Menininkų darbais prekybos centro „Panorama“ lankytojai galės džiaugtis 2 savaites. Iš viso vyks septyni konkurso etapai, o geriausias fotomenininkas bus apdovanotas „Foto dinozauro“ titulu.

Balandžio 16 d. renginio „Panoramoje“ programa:

19.00 val. fotografijų parodos „Iš vidaus“ atidarymas;

19.45 val. madų šou „Miesto vaikai“. Dizainerės Aurelijos Kaltenytės modeliai;

20.00 val. geriausios fotografijos autoriaus apdovanojimas.

Renginio vieta – PLC „Panorama“ aikštė prie centrinio įėjimo (I aukšte).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis