Juokingiausio komentaro konkursas: kokios tavo pamokos?

Vienas puikų humoro jausmą turintis šešiolikmetis DELFI pasakė: „pamoka - tai toks naujas, nebaudžiamas, artistiškas prievartavimo būdas. Tave prievartauja, o tu stengiesi gauti geriausią pažymį už aukos vaidmenį.“

Pagalvojome ir nusprendėme, kad tokie minčių perlai privalo būti apdovanoti. Tikime, kad kiekvieno iš jūsų galvoje sukasi ne viena šmaikšti ir ironiška mintis apie gyvenimą mokykloje, ne viena kandi replika mokytojams, jų stulbinančiam gebėjimui „sudominti“, aibė kritikos ir pasiūlymų.

DELFI gatvė skelbia juokingiausio komentaro apie pamokas ir gyvenimą mokykloje konkursą. Už išradingiausią ir šmaikščiausią mokinio išpažintį, juokingą trumpą istoriją iš mokyklos gyvenimo ar ironišką mokinio dalios apibūdinimą, DELFI padovanos šmaikščias Ryčio Daukanto knygeles iš serijos „Lietuvos milžinai iš arti“: „Simonas Daukantas - vargo pelė“, „Jonas Basanavičius - barzdota varna“, specialias DELFI dovanėles, suvenyrus, atributiką arba „G&G Sindikato“ naują albumą „Išvien“.

Rašydami komentarus būtinai nurodykite savo elektroninį paštą ir laukite DELFI redakcijos laiško, pranešančio apie laimėjimą.

Komentarus rašykite iki balandžio 30 dienos.

Juokingus trumpus komentarus apie mokyklą rašykite

  • ČIA.
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis