Šokio festivalis ,,Shock Academia“ – studentai darbus gynė viešai (video)

Savaitgalį Vilniuje praūžė šiuolaikinio šokio festivalis ,,Shock Academia“. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) studentai pirmą kartą savo baigiamųjų darbų gynimą atliko viešai. Studentų kūrinius išvydo ne tik dėstytojai ir komisija, bet ir ,,Menų spaustuvę“ aplankę festivalio žiūrovai.

DELFI gatvė apsilankė Vaivos Užaitės šokio spektaklyje ,,Yra kaip yra“. Jis paslapties ir meilės motyvais perteikė pasaką ,,Mėlynbarzdis“.

Aplankėme ir itin daug žiūrovų ovacijų simpatijų sulaukusį Agnės Ramanauskaitės choreografijos kūrinį. Šiuolaikinio šokio specialybę pabaigusi A. Ramanauskaitė debiutavo kaip choreografė su šokio spektakliu „Ji mokėjo piešti tik ramunes...“.

Savo žaismingu darbu ji bandė atsakyti ,,Ar tik ne per daug moterys sau leidžia, pasislėpdamos už to, kad jos – moterys?“

Festivalio metu iš viso parodyti keturi LMTA šokėjų magistrantų darbai. Savo kūrinius taip pat pristatė Dovilė Petkūnaitė („Purpuriniai drakonai“) ir Paulius Tamolė. Jis atliko monospektaklį „Vieno žmogaus istorija“.

Jaunasis kūrėjas jau įvertintas auksinio scenos kryžiaus nominacija už metų debiutą ir tapo nominuotu žurnalo ,,Pravda“ naujoku.

Festivalio scenoje svečių teisėmis pasirodė Latvijos kultūros akademijos šiuolaikinio šokio specialybės studentai su Elinos Breice spektakliu „Take my eyes“ („Pasiimk mano akis“).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis