Naujas būdas keliauti - bendrakeleivis.lt

Galbūt mėgstate keliauti? Gal esate studentas ir norite patogiai, greitai bei, žinoma, pigiai savaitgaliais „parlėkti“ namo? O galbūt pats vairuojate mašiną, dažnai važiuojate iš vieno miesto į kitą ir norėtumėte sumažinti savo išlaidas degalams? Tuomet bendrakeleivis.lt yra kaip tik jums.

Tranzuoti yra rizikinga, pavojinga ir niekada negali būti tikras, kada ir ar iš vis kas stabtels tavęs pavežti. Mes siūlome alternatyvą, išpopuliarėjusią bei labai pamėgtą visoje Europoje.

Bendrakeleivis.lt – tai savotiška vairuotojų bei pakeleivių susitikimo vieta. Šios internetinės svetainės veikimo principas labai paprastas.

Vairuotojai turėtų nemokamai užsiregistruoti, nurodydami savo tikrąjį vardą, pavardę, automobilio bei savo telefono numerius (įveskite savo tikrus duomenis, nes jei į susitikimo vietą atėjęs bendrakeleivis pastebės, jog automobilio numeris nesutampa su internete nurodytuoju, jis tiesiog dėl saugumo sumetimų atsisakys važiuoti kartu).

Užsiregistravę įgysite teisę nuolat nurodyti, iš kur, į kurį miestą, kurią dieną bei kuriuo laiku jūs važiuojate. Taip pat siūlome nurodyti ir kelionės kainą.

Tuomet telieka sulaukti su jumis norinčių važiuoti žmonių skambučio ir susitarti dėl susitikimo vietos.

Bendrakeleiviams net nereikia užsiregistruoti, tiesiog įveskite, iš kurio miesto į kurį jūs norėtumėte važiuoti, ir jums bus pateikti visi galimi pasiūlymai.

Išsirinkite jums tinkamą datą bei laiką, skambtelėkite vairuotojui, susitarkite dėl susitikimo vietos ir … gero kelio!

Neužmirškite pasidomėti saugumo patarimais. Juos rasite skyrelyje „Svarbi informacija“.

Bendrakeleivis.lt tikslas – suteikti galimybę sutaupyti tiek vairuotojams, tiek bendrakeleiviams. Kelionės kainą nusprendžia vairuotojas, tačiau ji turėtų būti bent perpus pigesnė nei traukinio ar autobuso bilieto.

Daugiau informacijos

  • ČIA.
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis