Studentai pasirengę savo portretais užpildyti „Tūkstantmečio albumą“!

Lietuvos tūkstantmečio vėliava, kurią jau antrus metus neša unikalus visuomeninis projektas „LT 1000“, siekiantis įamžinti šalies žmones ir išleisti didžiausią visų laikų lietuvišką knygą, netrukus suplevėsuos aukštosiose mokyklose.

Gegužės mėnesį projekto fotografai pradės grandiozinį žygį per Lietuvos universitetus bei kolegijas.

Anot visuomeninio projekto „LT 1000“ vadovo Arūno Balvočiaus, šiuo metu projekto komanda aktyviai vykdo paskutinius pasiruošimo darbus ir su studentų atstovybėmis derina organizacinius klausimus.

„Esame pasiruošę studentų ir dėstytojų antplūdžiui, kadangi jau dabar jaučiame didelį akademinės bendruomenėse susidomėjimą. Portretinių nuotraukų albumo idėja, aukštinanti istorinę sukaktį bei, svarbiausia, vienijanti tautą - rado pritarimą“, - sako S. Balvočius.

Būtent jaunimas iki šiol sudarė didžiąją dalį šiuo metu kuriamo nuotraukų albumo dalyvių. Projekto vadovo teigimu, jaunų žmonių aktyvumas nuostabos nekelia, kadangi jie visada buvo aktyviausia ir novatoriškiausia visuomenės dalis, noriai priimanti ir skleidžianti naujas idėjas.

„Juk tai taip paprasta – tereikia nusišypsoti, papozuoti prieš objektyvą ir tu jau patekai į istoriją. Tikiu, jog po daugelio metų mano proanūkiai didžiuosis savo senele, matydami ją tarp kitų tautiečių“, - šypsojosi Vytauto Didžiojo universitete menotyrą studijuojanti Viltė, patikinusi, jog nekantriai laukia projekto fotografų savo fakultete.

Sužinok, kada projektas lankysis tavo aukštojoje mokykloje ir registruokis internetu: www.LT1000.lt/studentams

Visuomeninio projekto LT 1000 pagrindinis tikslas – skelbiant žinią apie Lietuvos vardo tūkstantmetį, įamžinti šalies žmones bei išleisti unikalų Lietuvos žmonių portretinių nuotraukų albumą.

Tikimasi, jog jis taps didžiausia visų laikų lietuviška knyga, kuri primins ir parodys ateities kartoms, kaip vieningai pažymėjome šią iškilią sukaktį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis