Originalius Panevėžio moksleivių pasirodymus įvertino žvaigždės

Moksleivių kūrybos konkurso „10 balų“ finalinis koncertas nustebino žiūrovus ir komisiją įdomiais, originaliais pasirodymais. „Cido“ arenos scenoje pasirodė kelios dešimtys atlikėjų, dėl prizų kovojusių penkiose atlikimo kategorijose: šokis, daina, instrumentalistas, vaizdo projektas ir alternatyva. Visiems atlikėjams įteikti padėkos raštai, o šauniausiesiems – prizai.

Atranka į moksleivių kūrybos konkurso „10 balų“ finalą vyko pusmetį. Konkurso organizatorės „Aukštaitijos pramogos“ ir televizija „KTV plius“ organizavo kūrybiškiausių moksleivių atranką Panevėžio miesto ir rajono bendrojo lavinimo mokyklose.

Finaliniame koncerte savo bei gerai žinomų atlikėjų kūrinius atliko per 30 konkurso dalyvių.

Prizas už geriausiai atliktą šokį įteiktas šeštokui Žygimantui Kriščiūnui iš „Šaltinio“ vidurinės mokyklos. Žygimanto šokis „Surfline Dance“ stiliumi pakerėjo ne tik žiūrovus, bet ir komisiją.

Už savo kūrybos dainą „Lietuvai“ prizas įteiktas Muzikos mokyklos moksleivei Aistei Tomkevičiūtei.

„Alternatyvos“ kategorijoje įdomiausia pripažinta J.Miltinio vidurinės mokyklos 12 klasės moksleivės Agnės Saldukaitės atlikta savos kūrybos daina.

Instrumentalistų kategorijoje nepralenkiami buvo V.Žemkalnio gimnazijos gimnazistai Kęstas Venslauskas ir Žygis Varanauskas. Vaikinai atliko vokalinės perkusijos (beatbox) improvizaciją.

Vaizdo projektų kategorijoje finale pasirodė vienintelis 5-osios vidurinės mokyklos dešimtokas Rytis Paškevičius. Visus sužavėjo jo trumpametražis filmas „Stop kadras“. Jam ir įteiktas prizas.

Specialiais prizais – „Panevėžio balso“ dienraščio pusmečio prenumerata – apdovanotos Velžio gimnazijos moksleivė Indrė Strolytė už Endriu Loido Vėberio dainą „Think of Me“ iš miuziklo „Operos Fantomas“, V.Žemkalnio gimnazijos auklėtinė Elena Šataitė už savo kūrybos dainą bei A.Tomkevičiūtė taip pat už savo kūrybos dainą.

Įvertinta ir 5-osios vidurinės mokyklos septintokė Valerija Iljinaitė. Specialų prizą įsteigė muzikos vadybos agentūra „JP muzic“. Merginai specialiai dainą sukurs ir ją prodiusuos atlikėjai Vudis ir Haroldas. Valerijai taip pat bus suteikta teisė dainuoti rudenį vyksiančiame „JP muzikinių apdovanojimų“ koncerte.

Pasibaigus konkurso finaliniam koncertui moksleiviams koncertavo Vudis. Kartu su dainų atlikėju scenoje vieną dainą sudainavo ir panevėžiečiams gerai žinomas Rulė.

Beje, abu dainininkai teigė finaliniame koncerte išgirdę įdomių atlikėjų. Vaikinų tvirtinimu, konkurso dalyvių laukia puiki ateitis, jeigu jie ir toliau tobulinsis ir repetuos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis