KONKURSAS: stipendijos atiteks talentingiausiems moksleiviams

Šiemet jau septintą kartą bendrovė MAXIMA LT, organizuoja „Jaunųjų talentų“ konkursą, kuriame vėl kviečia dalyvauti gabiausius šalies moksleivius. Mokslo, muzikos, sporto, meno ir kūrybos bei visuomeniškumo srityse moksleiviai varžysis dėl talentingiausiųjų vardo ir visus mokslo metus mokamos stipendijos, kuri šiemet gerokai didesnė nei ankstesniais metais.

„Gabiems ir talentingiems vaikams reikia mūsų paramos, mūsų įvertinimo ir palaikymo, todėl nepaisant dabartinės ekonominės situacijos, tęsiame socialinės atsakomybės projektus tam, kad skatintume vaikus siekti žinių ir padėtume jiems ugdyti gabumus, - sako MAXIMA LT, UAB generalinis direktorius Gintaras Jasinskas.

Pasak įmonės vadovo, siekiant sunkmečiu vaikams finansiškai padėti ugdyti savo talentus šiemet nutarta padidinti konkurso nugalėtojams mokamas stipendijas: pagrindinė visus mokslo metus kas mėnesį mokama stipendija sieks 500 Lt, skatinamoji – 250 Lt.

Ankstesniais metais pagrindinės stipendijos dydis buvo 300 Lt, o skatinamosios - 100 Lt. Šiemet stipendijomis bus apdovanota 20 gabiausių Lietuvos moksleivių.

Jaunųjų talentų konkurso dalyviai tradiciškai varžysis penkiose srityse: mokslo, muzikos, sporto, meno ir kūrybos bei visuomeniškumo.

Kaip ir kasmet, konkurso „Jaunieji talentai 2009“ nugalėtojus išrinks vertinimo komisija, kurią sudarys, bendrovės MAXIMA atstovai ir konkurso partneriai – ekspertai iš Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos radijo ir televizijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo.

Laimėtojai bus atrinkti ne tik pagal moksleivių pasiektus rezultatus konkrečioje srityje, bet ir bendrą pažangumą.

„Lietuvoje bręstantys talentai yra visos šalies vertybė. Kuo daugiau gabių vaikų turės galimybių atsiskleisti bei tobulėti, tuo pažangesnė visuomenė formuosis Lietuvoje.

Džiugu, jog verslas tai supranta ir kartu su valstybe padeda šiuos talentus ugdyti bei puoselėti“, - sako Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.

Konkurso „Jaunieji talentai 2009“ finalas vyks rugpjūtį. Svarbiausius apdovanojimus talentingiausiems Lietuvos moksleiviams rugpjūčio pabaigoje įteiks iškiliausios Lietuvos asmenybės.

Paraiškas dalyvauti konkurse moksleiviai gali siųsti iki birželio 30 d.

Visa informacija apie konkurso taisykles skelbiama interneto puslapyje www.maxima.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis