Sekmadienio pusryčiams – blusų turgus (nuotraukų albumas)

Vėlyvą sekmadienio rytą vilniečiai suskubo į Mokytojų namų kiemelį. Čia, kaip ir kiekvieną ateinantį sekmadienį iki pat vėlyvo rudens, vyko blusų turgus.

Vieni atvyksta atnaujinti savo garderobo naujais aksesuarais ar drabužiais, kiti ieško senų nuotraukų, knygų, fotoaparatų ir kitokių niekniekių. Treti – prekiauja savo sukurtais rankdarbiais ar namuose užsibuvusias ir kito šeimininko ieškančiais daiktais.

Nepaisant lietaus, kuris atūždavo kone kas 20 minučių, praėjusį sekmadienį vilniečiai mielai prekiavo bei pirko įvairiausiais prekes: rankų darbo seges, auskarus, karolius, apyrankes, žiedus, kojines, drabužius, senas plokšteles, knygas, nuotraukas, fotoaparatus, žvakides, šukas, lėkšteles, rankines, paveikslus, porcelianines statulėles, avalynę, magnetukus, ženkliukus, senus žaisliukus, taures.

Blusų turgus vyks nuo gegužės 24 d. iki pat vėlyvo rudens, nuo 12 iki 16 val. Visi norintys pardavinėti savo daiktus, gali registruotis blusuturgui@gmail.com ir gauti prekystalį arba patys atsinešti savo prekystalį ir užsiimti prekyba.

Taip pat šalia turgaus ketinama įkurti kūrybines dirbtuves, kur bus galima dekoruoti savo senus marškinėlius, atnaujinti sportbačius ar tiesiog pasigaminti daiktus iš nieko, rašo svetainė blusuturgus.wordpress.com.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis