Į Vilnių sugrįžta „Diary of Dreams“

Lietuva jau yra šalis, per kurią driekiasi naujausius albumus pristatančių grupių koncertinių turų keliai. Dar maloniau, kai grupės, pasiekusios karjeros zenitą, siekia supažindinti mūsų šalies klausytojus su naujausia jų kūryba vienus pirmųjų.

Taigi, birželio 6 d., šeštadienį, Lietuvą vėl aplankys grupė „Diary of Dreams“, mūsų šalyje turinti gausų gerbėjų būrį, kurie vos prieš metus šiems vokiečiams sugebėjo palikti puikų įspūdį.

Kaip ir pernai, šį kartą „Diary of Dreams“ atliks naujausias dainas, iš kovo 13-ąją pristatyto albumo „(if)“.

„Diary of Dreams“ – tai 1994 metais suburtas asmeninis multiinstrumentalisto, vokalisto, tekstų autoriaus Adriano Hateso projektas, ilgainiui išsivystęs į vieną ryškiausių grupių elektroninės gotikinės ir darkwave muzikos scenoje.

Grupės muzika jau yra tapusi akivaizdžiu stilistiniu etalonu, su kuriuo yra lyginami kiti, panašiu muzikiniu keliu žengiantys atlikėjai.

Šiomis dienomis išleidžiamu albumu atverčiamas devintasis puslapis dienoraščio knygoje. Įrašas jame naujas, tačiau šios kūrybos gerbėjus penkiolika metų džiuginantis braižas išlieka atpažįstamas, tai – šiurpinančios melodijos, puikiai derantys melancholija ir ekspresyvumas, charizmatiškas Adriano Hateso balsas.

Grupė išsiskiria ir savo tekstais, turinčiais anaiptol ne antraeilę reikšmę kūrybos visumoje. Dainų žodžiai kupini dviprasmybių, metaforų, yra pagrįsti kūrėjo patyrimais, išgyvenimais, tačiau tuo pačiu – atviri asmeninei klausytojo interpretacijai.

Koncertas vyks Vilniuje, klube „Mulen Ružas“. Pradžia – 20.00 val. Bilietai platinami parduotuvėje „Ragainė“ (Užupio g. 2/19).

„Diary of Dreams“ apšildys Daddy’s Dolls.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis