Konkursas TAPK MODELIU: skelbiame 10 nugalėtojų (nuotraukų albumas)

DELFI ir modelių agentūros „Image Group“ atranka-konkursas „Tapk modeliu“ artėja prie finišo tiesiosios. Šį savaitgalį atrankos finalininkės pasirodė tarptautinės modelių agentūros atstovams, įveikė paskutinį konkurso etapą. Nugalėtojomis tapo 10 merginų.

Modelių agentūrai „Image Group“ ir jos užsienio partneriams teko sunkus išbandymas. Iš 21 kandidatės, apsilankiusios modelių atrankose pagrindiniuose Lietuvos miestuose bei merginų, kurios pretendavo tapti modeliais, siųsdamos nuotraukas DELFI, buvo atrinktos 10 perspektyviausių: Aida L., Akvilė, Justina J., Kornelija G., Rasa Z., Goda S., Laima, Audrė Marija, Laurita ir Gintarė B.

Modelių agentūra jau padarė savo darbą, atrinkdama 10 nugalėtojų. Dabar eilė atėjo jums, DELFI skaitytojai. Nuo birželio 15 dienos galėsite balsuoti ir išrinkti savo numylėtinę.

Nugalėjusių merginų šią savaitę laukia profesionalios fotosesijos, kurių nuotraukos papuoš kiekvienos pirmąjį modelio fotoalbumą.

Fotosesijų nuotraukas skelbsime DELFI portale. Galėsite pamatyti, kaip modelį keičia makiažas, skirtingų stilių drabužiai. O fotsesijos užkulisius pamatysite DELFI TV vaizdo reportaže.

Nuo birželio 15 d. visą savaitę galėsite už merginas balsuoti ir jas vertinti. DELFI skaitytojų favoritei atiteks konkurso rėmėjo, parduotuvių tinklo "Vero Moda" prizas.

Modelių konkurso kosmetika:

MAKE UP FOR EVER – profesionali dekoratyvioji kosmetika, kiekvienam iš mūsų, ir profesionalui!

DELFI ir „Image Group“ konkurso nugalėtojos laukia modelio darbo kontraktas ir galimybė dirbti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

PROJEKTO DRAUGAI:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis