„Šok Rok“ penktadienį: rokoteka su gyvomis ir vos gyvomis grupėmis

„Šokamo“ roko serija „Šok Rok“, visada garsėjusi nekorektišku elgesiu su garso aparatūra, šį penktadienį, birželio 12-ąją, prie savo šou „Woo“ prijungs net kelis gyvus ir nelabai gyvus muzikantus.

Pirmiausia, diskotekininkus „apšildys“ grupė, kurioje jau ne visi nariai turi dantis. Grupės pavadinimas laikomas gyvačių odos voke klubo seife, nes bijomasi gerbėjų, kurie irgi neturi dantų, atakos.

Taip pat Miss Americos, Kym Wild, Manfredo ir Sibiro diriguojamoje orinių gitarų naktyje, „Šok Rok“ penktadienį bus pagerbiamos skelbimų grupės - tos, kurios ieško kelio į šlovę, o gal tik patalpų groti.

Visi skelbimai, talpinami internete ar viešosiose erdvėse taps projekcijomis ar sienų plakatais. Jiems į pagalbą ateis žmogus, neparašęs nė vieno darbo skelbimo per visą gyvenimą - Johnny Casho kaimynas JB Willit, kuris savo gitarą ne veltui vadina kirviu.

„Apšildančioji“ grupė prisiekė grosianti Lietuvos roko aukso amžiaus muziką, kurią kadaise propagavo „Gintarėliai“, „Aitvarai“, „Kertukai“ ir kitos „N-7“ pavadinimais prisidengusios disidentų rinktinės.

Sutarties derinimas buvo itin sudėtingas dėl didelių grupės reikalavimų (vienas punktas nurodė, kad „jei vienu metu salėje nešoks bent dešimt gerbėjų, grupė gali be įspėjimo nutraukti koncertą“, o kitas reikalavo dviejų Kijevo kotletų prieš pasirodymą), tačiau „Woo“ talentų vadovas Rolandas Jarušauskas parodė geležinę valią ir įkalbėjo grupę groti už plojimus.

Diskotekos vedėjai, pakalbinti apie vakarėlio lūkesčius, kažkodėl kalbą nukreipė į šį šeštadienį (06.13) įvyksiantį „Metal On Metal“ gyvą pasirodymą pagrindiniame Lietuvos festivalyje "Be2gether" - jie tris kartus akcentavo, kad šeštadienio naktį ruošiasi mušti Lietuvos šilumos rekordą. Vėliau prisipažino, kad daugiau informacijos yra jų „Facebook“ puslapyje.

Iki gyvo metalistų veiksmo „Be2Gether“ - viena diena toliau nei iki „Šok Rok“, todėl padalinę privalomąją informaciją, Miss America, Kym Wild, Manfredas ir Sibiras, vienas per kitą ėmė agituoti ateiti apšilti kojas į „Woo“.

Taip pat jiems žvirbliu išskrido pažadas dalinti nemokamą ir pirmąjį roko „miksteipą“ (kalbininkų rekomenduojama „maišajuostė“ skamba ūkiškai).

„Šok Rok“, penktadienį, dvyliktąją, nuo devintos vakaro „Woo". Groja „Grupė“, „Atlikėjas“ ir Miss America, Kym Wild, Manfredas ir Sibiras.

Įėjimas su suglamžytais mėgstamos roko grupės („Tokio Hotel“ nesiskaito) marškinėliais - lengvatinis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis