Didžiausias bliuzo festivalis Baltijos Šalyse „Bliuzo naktys” skelbia atranką į 2009 metų tradicinio Lietuvos bliuzo festivalio savanorius!

Dalis savanorių yra kviečiami prisidėti prie festivalio organizacinių darbų dar prieš renginį. Festivalio metu savanoriai teikia informaciją renginio dalyviams ir svečiams, būna gidais iš užsienio atvykusioms muzikos grupėms, padeda joms pasiruošti scenoje, padeda festivalio svečiams rasti vietą palapinių miestelyje bei automobilių aikštelėje.

„Bliuzo naktys” kviečia savanoriauti ne tik aktyvų jaunimą iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių, tarp jų ir Latvijos. Festivalio „Bliuzo naktys“ savanoriais gali tapti visi, turintys šešiolika metų asmenys. Visi norintys savanoriauti turi užpildyti paraišką, kurią galima rasti oficialioje festivalio svetainėje (www.bliuzonaktys.lt) ir kartu su motyvaciniu laišku bei fotografija atsiųsti el. paštu - savanoriai@bliuzonaktys.lt

Liepos 10 - 11 d. Varniuose (Telšių r.), Lūksto ežero pakrantėje vyksiančiame tarptautiniame bliuzo festivalyje „Bliuzo naktys 2009“ skambės dešimtys skirtingų bliuzo stiliaus atmainų.

Luizianos kreolų zaidekas, britiškas bliuzrokas, penktojo dešimtmečio svingas, skandinavų pamėgtas „purvinasis“ bliuzo skambesys Žemaitijoje taikiai sugyvens su žaisminga lietuviško bliuzo dvasia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis