Festivalis „Faze In Air“ - atgaiva elektroninės muzikos gerbėjams

Ar kada teko matyti DJ, grojantį 8 metrų aukštyje? Arba linksmintis 20 metrų skersmens kupole, kuris naktį nušvinta įvairiausiomis spalvomis? Jeigu ne – tuomet būtinai apsilankyk „Faze In Air“ festivalyje, kuriame ir galėsi visa tai ir dar daugiau pamatyti ir
išgirsti.

Festivalio vartai atsivers jau liepos 17d. 18val. Atvykusieji turės 4
valandas įsikurti, pasistatyti palapines, bei apžiūrėti gausybę įvairiausių, neeilinių eksponatų, iš kurių vieną šio festivalio lankytojai pamatys patys pirmieji.

Renginio programa prasidės 22 val., kurios metu skambės populiariausi pasaulyje muzikiniai stiliai: techno, house, trance, electro, drum and bass ir t.t.

Juos atstovaus ir prie pultų stosis tokie vardai kaip: Recoco (Exit), Andy Lau (Pro-duce Records), Pupa (Backdoors), Aout6 (Lavelate), Andrius Rio, Vilmo (Us.fash.T), Red1 (Full Flavour), Rupas (Coherence Promo), ST (Vault
Execution Team) bei gausybė kitų atlikėjų.

Sunku nepaminėti ir Weax (Filtered Tools), kuris yra paruošęs specialų techno set’ą šiam festivaliui.

Tris dienas, dvi naktis truksiančių linksmybių uždarymas vyks liepos
19 d. 16 val. Jeigu dar neįsigijai bilieto – paskubėk! Nes bilietų
kiekis - ribotas ir jų liko nedaug.

Taip pat žinok, kad pamatyti dalį festivalyje stovėsiančių eksponatų nuotraukų, pasiskaityti daugiau apie patį festivalį, jo programą, kur galima įsigyti bilietus, bei visą kitą naudingą informaciją gali rasti šio festivalio internetinėje svetainėje adresu: www.fazeinair.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis