Pats karščiausias DELFI vasaros konkursas: „Mano vasaros stilius“

DELFI gatvė skelbia karščiausio vasaros stiliaus konkursą. Jei esi stilinga nenuorama ir puoši miesto gatves spalvingais, išradingais, madingais, o gal alternatyviais drabužėliais, jei nuo tavęs praeiviai ilgai negali atitraukti žvilgsnių – privalai sudalyvauti DELFI konkurse.

Nuo liepos 20 dienos siųsk savo vasaros stiliaus nuotraukas. Fotografuok stilingas drauges, save priešais veidrodį, arba paprašyk sesės, kad įamžintų tavo išskirtinį įvaizdį. Svarbiausia, nuotraukoje tavo stilius turi matytis nuo galvos iki kojų.

Talpink nuotraukas

 • ČIA arba siųsk redakcijai, būtinai parašyk savo NAUDOJAMĄ el.paštą ar kontaktinį telefoną ir paragink visas drauges ir draugus balsuoti už tavo stilių. Gali konkursui pateikti ne vieną savo stiliaus nuotrauką.

  Rugpjūčio 10 dieną 10 geriausiai skaitytojų įvertintų vasaros stilių susikaus tarpusavyje – antrajame konkurso „Mano vasaros stilius“ raunde.

  Trijų DELFI skaitytojams labiausiai patikusių vasaros stilių autorės bus apdovanotos vertingais konkurso rėmėjų ir DELFI prizais, o stilingiausiai panelei atiteks kokybiškas, modernus hamakas.

  Suskubk kraustyti savo ir savo draugių/draugų spintas! Galbūt šis konkursas atskleis tavo modeliavimo sugebėjimus!

  Laukiame tavo nuotraukų!

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis