Ir „Tamsta“ festivalina: rugpjūčio pradžioje klubas keliasi į Dzūkiją

Gyvos muzikos klubas „Tamsta“ jau nebetelpa savo erdvėse sostinės senamiestyje. Vasarą atostogaujančio klubo šeimininkai nusprendė draugus suburti atviroje erdvėje – jau rugpjūčio 7-8 dienomis „Tamsta“ kviečia atvažiuoti į vaizdingais peizažais garsėjančią Dzūkiją.

Varėnos prieigose esančiame „Dainų slėnyje“ vyks pirmasis ir, žada organizatoriai, ne paskutinis festivalis „Tamsta“ muzika 2009“.

„Tamsta“ muzika“ nepretenduoja tapti grandioziniu tarptautiniu festivaliu, nes jame išskirtinis dėmesys skiriamas ne užsieniečiams, o įdomią ir patrauklią muziką atliekantiems lietuviams.

„Kituose festivaliuose pasirodo vos 2-3 lietuviškos grupės. Pas mus koncertuos apie 20 grupių, tarp kurių – ir seni muzikos vilkai, ir jauni, bet perspektyvūs atlikėjai. Galima sakyti, kad tai savotiška ataskaita už praėjusį „Tamsta“ klubo sezoną – pakvietėme tuos, kurie aktyviai koncertavo mūsų scenoje ir rinko sausakimšas sales“, - grindžia savo pasirinkimą organizatoriai.

Programoje – nuo elektronika besižavinčių „Pieno lazerių“ iki legendinio roko kolektyvo „Antis“. Taip pat albumą vis dar glostantys Leonas Somovas ir Jazzu, funky muzikos atstovai „Bitės“, ekscentriškasis Algis Ramanauskas - Greitai su grupe „SSG”, teatrališkieji „Suicide DJ‘s“, prieš keletą metų „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavę „4 Fun“, spalvingu repertuaru pasižymintis gospelo choras „Sound‘s In G“, jaunimo pamėgti „Bekešo vilkai“, balsingoji Živilė Ba, lietuviško bliuzo legenda „Senas kuinas“, „Magic Time Orchestra“, Andrius ir grupė „Pėdsakai“, „Brassbastardz“ , Dj Mamania ir kiti. Ir net ilgą laiką scenoje nematyti „Poliarizuoti stiklai“ su legendiniu Šarūnu Mačiuliu.

Gerų filmų mėgėjai bus kviečiami užsukti į „Kino pavasario“ palapinę, pasirodymus rengs ir kitus šokti mokys lindyhopo entuziastai ir hiphopo šokėjai iš „Urban Dance“.

Festivalio lankytojai galės apsilankyti ekologiško sūrio bare, menininkų dirbinių turgelyje. Renginio teritorijoje įsikurs dvi drabužių parduotuvės: vintažiniais rūbais prekiaus salonas „Kandis“, o laisvalaikio apranga – kompanija „Chuwak“.

Beje, į festivalį organizatoriai siūlo keliauti patogia ir pigia transporto priemone – traukiniu. Traukinių tvarkaraštį galima rasti interneto svetainėje www.litrail.lt. Traukiniai rieda penkis kartus per dieną.

Bilietas į festivalį kainuos nuo 30 (vienai dienai) 35 (antrai dienai) 55 (dviems dienoms) litų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis