Vakarėliu uždaromas „Cozy“ DJ baras

Atėjo metas atversti visiškai naują puslapį šeštus metus gyvuojančio Vilniaus baro „Cozy“ veiklos knygoje. Penktadienį, liepos 24-ąją, vyks daug istorijų mačiusio ir dar daugiau jų amžiams išlaikysiančio DJ baro, esančio „Cozy“ rūsyje, uždarymas.

DJ baro uždarymo priežastis gana paprasta – penkerius metus sekėsi puikiai ir linksmai, bet atėjo metas, kuomet nuspręsta visiškai ir radikaliai atnaujinti „Cozy“ rūsį. Jau rudenį „Cozy“ visus kvies į naujo savo kūdikio –„Tapas Bar & Lounge“ – atidarymą.

Taip pat penktadienį pagaliau bus proga ir atšvęsti naujieną – „Cozy“ lauko terasą. Po praėjusią savaitę įvykusio jaukaus ir žaismingo protesto miesto, savivaldybė pagaliau suteikė leidimą kavinės staliukus rikiuoti ir lauke.

Penktadienio vakarėlyje „One More Time“ vienas po kito gros geri „Cozy“ draugai. Vakarą pradės „Super Jujicu“ didžėjų kompanija – jie įrašus ištrauks jau 9 val. vakaro. Vėliau pultą perims „Cozy“ karjerą pradėjęs Saulty („Downtown Party Network“), jį pakeis M Key, tuomet Reverse pasirodymo metas, o paskutinis vakarėlyje gros Habby iš „Stand Alone“.

„Cozy“ svečių laukia pasiruošę - iki pat vidurnakčio skelbiama „laimės valanda“, kurios metu visi gėrimai ir patiekalai kainuos net 30 proc. pigiau. Tad vėluoti neapsimoka!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis