JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ

Jėgos aitvarus pasikinkiusios lietuvės – nenugalimos Pabaltyje (foto)

Rugpjūčio 14-16 dienomis Svencelėje vykusiose jėgos aitvarų varžybose „Kitefiesta 2009″ stipriausi Pabaltijo sportininkai išsidalino prizus laisvo stiliaus, maratono, aitvaro kilpos (angl. – kiteloop) ir sinchroninio plaukimo rungtyse.

Apginti prieš mėnesį Latvijoje iškovotus titulus pavyko tik merginoms – Kristina Kekytė laimėjo laisvojo stiliaus rungtį, Laima Baradaitė – maratoną.

Lietuviai svetingai priėmė kaimynus iš Latvijos – prieš mėnesį vykusiose varžybose Ventspilyje beveik visi prizai buvo išdalinti lietuviams, tuo tarpu „Kitefiesta 2009″ daugiausia prizų laimėjo latviai.

Laisvojo stiliaus rungties nugalėtoju tapo Alexandras Ogorodnikovas. Šioje rungtyje vertinami sportininkų atliekami šuoliai, apsivertimai ir kiti triukai.

Geriausiai pasirodęs lietuvis – Jonas Kriščiūnas iš Vilniaus užėmė antrą vietą. Trečioji vieta teko Artūrui Gudauskui iš Klaipėdos. Moterų įskaitoje antrą – trečią vietas pasidalino Viktorija Vaišnoraitė iš Vilniaus ir klaipėdietė Gražina Mataitytė.

Maratoną nugalėjo daugkartinis šios disciplinos prizininkas Zigurds Penkulis iš Latvijos. Antra vieta teko Arniui Mikelioniui iš Kauno, trečias atplaukė penkiolikmetis Airidas Juškaitis.

Bendroje įskaitoje atplaukusi trečia, moterų įskaitoje pirmą vietą užėmė Laima Baradaitė, antra distanciją įveikė Kristina Kekytė. Maratono rungtyje svarbiausia greitis ir tikslus kurso pasirinkimas. Dalyviai plaukė du ratus trikampio formos distancija.

Parodomosiose aitvaro kilpos ir sinchroninio plaukimo rungtyse triumfavo lietuviai.