Adamo Vicious gimtadienio vakarėlis su geriausiais Lietuvos house diskžokėjais

Jau šį šeštadienį sostinės naktiniame klube „Tarantino“ įvyks Adamo Vicious gimtadienio vakarėlis. Torto žvakučių užpūsti atvykstanti Lietuvos hauso didžėjų grietinėlė ir pasirūpins, jog renginio dalyviai būtų nuvaryti nuo kojų.

Renginyje pasirodys visiems gerai žinomas dviejų brolių duetas - Deep Inc. Deep ir soulful pradininkais Lietuvoje tituluojami, glaudžiai bendradarbiaujantys su visame pasaulyje pripažintomis įrašų kompanijomis „Jaffa Music“, „Seamless“, „Camio“, „Tejal“ bei „Reelgroove“, rugsėjį į Lietuvą atsivežantys pastarosios šefą – Gregą Dorbaną, vyrukai teigia, jog vakarėlio metu lankytojai turės unikalią galimybę išgirsti dar niekur negirdėtą jų naująjį remiksą Greg Dorban&Andy Bunney Ft. Chappell kūriniui „All Around“, kuris bus išleistas rudenį.

Neišskiriamoji „Flaxen Beats“ trijulė žada ne tik susprogdinti ne vieną pripučiamą spalvotą balioną, tačiau ir parodyti, kas yra kokybiška house muzika. Didžėjų bei prodiuserių singlas „Another Day“ buvo pripažintas paties pono Pete'o Tongo ir laimėjo pirmąją vietą viename iš „Bedroom Bedlam“ konkursų.

Naujausiais house muzikos hitais ir savo dar niekam negirdėtomis produkcijomis visus nustebinsiantis talentingasis diskžokėjus bei prodiuseris Santi Touch, kuris žino, kas yra gera vakarėlio nuotaika.

Rudenį pasirodysiantis debiutinis atlikėjo albumas turėtų susilaukti didelio susidomėjimo bei paramos iš pačių žinomiausių užsienio vardų. Nepraleiskite progos išgirsti dar niekam negirdėtus Santi Touch kūrinius.

Lietuviškosios house scenos pionieriumi tituluojamas, ne vieną pasaulinio lygio žvaigždę apšildęs Mikas užsiminė, pasistengsiantis, jog gimtadieninėje fiestoje būtų tikrai karšta.

Vilnietis tikrai turi kuo pasigirti: 2002 metais Vilniuje jis tapo „DJ Lygos” nugalėtoju, „Lietuvos DJ Čempionate” 2004 metais užėmė 3-iąją vietą, o 2005-aisiais buvo oficialiai pripažintas geriausiu DJ Lietuvoje. Šis vaikinas tikrai žino, kaip sukelti geros nuotaikos sprogimą šokių aikštelėje. Daugybės metų patirtį klubinėje erdvėje turintis diskžokėjas pasidalins įspūdingiausiais house muzikos perliukais.

Profesionalią DJ karjerą 1997 metais pradėjęs M. Key yra vienas labiausiai pripažintų plokštelių meistrų Lietuvoje. Pirma išgarsėjęs kaip deep house specialistas, šiuo metu M. Key iš kitų diskžokėjų išsiskiria savo universalumu bei įvairiapusiškumu.

Vaikinui teko dalintis viena scena ir pultu su tokiais pasaulinio garso veikėjais kaip Sandy Rivera („Kings Of Tomorrow“), Boris Dlugosch, Danny Rampling, Alexander Barck („Jazzanova“), Daniel Wang, S.U.M.O. ir kt.

Funky M - dar vienas vakaro svečias, savo muzikinę veiklą plečiantis šiaulietis, Jovani@Club laidos rezidentas, 2008 m. „Delfi gatvės DJ” konkurso nugalėtojas, pasirūpins, jog vakaro merginos nesėdėtų. Vaikinas turi savo asmeninę, dviejų valandų trukmės laidą „Funky M Inside The House”, kuri kas savaitę yra transliuojama Argentinos radijuje “Wheres The Culture Radio”. Būtinai paklausykite!

Na, ir be jokios abejonės su visais vakaro lankytojais savo gimtadienį švęsiantis, šampaną ragausiantis diskžokėjas bei prodiuseris, soulful/funky house meistras Adamas Vicious turi paruošęs specialų pasirodymą su netik dainuojančia, tačiau ir kokybiškai grojančia, ne vieną Lietuvos klubų lankytoją savo žavesiu pritrenkusi bei parinkta muzika stebinanti balsingoji LoRene.

Jau greitu metu kartu su Andy Lau savo bendrąjį singlą „Pro-duce“ leidybinėje įrašų kompanijoje išleisiantis Adamas Vicious teigia laukiantis savo pirmojo leidinio.

Singlas bus pristatytas Lietuvos radijams bei įtrauktas į rudenį pasirodysiantį Andy Lau albumą.

Pačias įsimintiniausias vakarėlio akimirkas įamžins jau spėjęs išgarsėti, neseniai savo pirmąją parodą pristatęs Pijus Vyčas (FotoInjekcija).

Atšvęskime Adamo Vicious gimtadienį kartu su geriausiais Lietuvos house scenos vardais!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis