Paskutinė atostogų diena turi būti įsimintina!

Nors vasara jau gerokai „persirito“ į antrąją pusę, vis tik dalis tautiečių šiais metais vis dar atostogauja. Kaip manote, o kur geriausia praleisti paskutinę vasaros atostogų dieną?

Rugpjūčio 29 d. 16 val. aitvarų mylėtojų klubas 108.lt didžiausiame Lietuvos paplūdimyje vaikus ir jų tėvelius įtrauks į programą „Išmok pakilti".

Visą dieną Šventojoje šurmuliuos gatvės muzikantai, kurie vakarop apsijungs į teatralizuotą eiseną miesto gatvėmis. 20 val. įvyks visų „Šventosios Vasaros" žvaigždžių koncertas

Žvaigždėtoje naktyje (orai bus geri) svečius nudžiugins šventinis fejerverkas prie Beždžionių tilto. O vėliau vasarotojų laukia netikėtumai...

To mūsų pajūryje dar nebuvo! 22 val. naktiniame kino teatre „Eldija" bus rodomas visų laikų geriausias lietuviškas vaidybinis filmas apie jūrą ir besibaigiančias atostogas „Paskutinė atostogų diena" (rež. A. Žebriūnas).

Paskutinę atostogų dieną renginiai Šventojoje nemokami. Oraganizatoriai kviečia gatvės muzikantus ir jaunas grupes iš visos Lietuvos sudalyvauti, kuriant naujas kultūrines tradicijas Lietuvos pajūryje!

Registracija: vasara.šventojoje.lt arba el. p.: info@festivus.lt, tel.: 8-611-67434.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis