Vakarėlis mylintiems Niujorką

Vilniaus klubas „Woo“ kviečia atrasti Niujorko muzikos skambesį bei nuotaiką, nekeliant kojos iš Kultūros sostinės. Penktadienį, rugpjūčio 21-ąją, „New York Calling“ pavadintuose šokiuose megapolio dvasią muzikos įrašais pūs Niujorko gyventojas legendinės kompanijos „Discomafia“ atstovas Zhil arba Žilvinas bei du vilniečiai Vidis („Silence Music“) ir Saulty („Downtown Party Network“).

„Niujorkas - verdantis kultūrų katilas, tai neabejotinai atsispindi ir šiame mieste gimstančioje bei skambančioje muzikoje. Ji - tai viskas nuo latin soul iki Detroit house, nuo west London broken beats iki disco, funk, jazz.

Niujorke visa tai skamba giliai, dvasingai ir kiek funky“, - apie muzikinius aromatus JAV didmiestyje pasakoja puikiai jį pažįstantis Bruklino rajono gyventojas, daugiau nei prieš dešimtmetį su kolega Sauliumi įkūręs judėjimą „Discomafia“, kuris aukštyn kojom apvertė vilniečių naktinius įpročius.

Zhil - ne tik daugelį metų savo talentą „šlifuojantis“ didžėjus. Persikraustęs į Niujorką ten jis įkūrė kompaniją „Bagpak Music“. Ši nepriklausoma muzikos paslaugų organizacija - ir internetinė muzikos parduotuvė, ir įrašų kompanija, ir skaitmeninio įrašų platinimo kompanija.

Pagrindinis „Bagpak“ tikslas - kokybė, ne kiekybė, todėl visi kompanijos „Bagpak“ vartus klausytojus pasiekiantys įrašai yra kokybiški, geri ir nuoširdūs.

Stilių čia daug - broken beat, funk, dub, soul, house, jazz ar tiesiog gera šokių muzika, sudėliota taip, kad surasti patinkantį skambesį būtų patogu kiekvienam ieškančiam.

Su „Bagpak“ pagalba pasauliui įvairiais būdais prisistato ir ne vienas lietuvių kūrėjas - tai ir „RyRalio“ vaikinai, ir „Silence Music“ kompanija, ir „Overtone“, Genys iš „One Ear Stereo“, ir kaip „Happyendless“ vokalistas Saulius puikiai pažįstamas MC Secondman.

Be Zhil, „Woo“ penktadienį pasirodys ir atskiro pristatymo jau nebereikalaujantys Vilniaus diskotekų vaiduokliai Vidis iš „Silence Music“ bei Saulty iš „Downtown Party Network“.

Beje, pastarojo projekto pavadinimas su Niujorku susijęs visu šimtu procentų - anot dokumentinės knygos „Love Saves The Day“, „centro vakarėlių tinklas“ buvo tos vietos, kurios 8-ajame dešimtmetyje disco kvėpuojančiame „didžiajame obuolyje“ buvo karščiausios.

Svarbi detalė melomanams - vakarėlyje „New York Calling“ muzika ne tik veršis iš plokštelių grotuvų, bet ir bus tiesiog dalinama nemokamai. Jos kiekvienas norintis namo parsinešti galės parduotuvės „Bagpak“ parsisiuntimo kortelių pavidalu.

„Bagpak Music“ pristatoma šokių muzikos naktis „New York Calling“ visus, tikinčius tikrais jausmais šokių aikštelėje, į „Woo“ sukvies rugpjūčio 21-ąją, penktadienį. Įėjimas į klubą kainuos iki 23val. – 10 Lt, vėliau - 15 Lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis