Akcija „Šokantis Vilnius“: dovana vilniečiams – šokių pamokos nemokamai

Klubas „Šokiai.lt“ skelbia visuomeninę akciją „Šokantis Vilnius“, kurios metu visą mėnesį kiekvieną penktadienį nuo 2009 m. rugpjūčio 28 d. iki rugsėjo 18 d. sostinės gyventojai kviečiami į nemokamas šokių pamokas.

Akcijos tikslas – suteikti galimybę kiekvienam atrasti šokio malonumą ir sunkmečiu neužsidaryti aklinai namuose, o džiaugtis gyvenimu.

„Esame TV3 projekto „Šok su manimi“ partneriai. Vasarą sėkmingai įgyvendinome grandiozinį projektą - reklaminio laidos klipo filmavimą.

Masinis šokis Rotušės aikštėje subūrė pusę tūkstančio žmonių, neabejingų šokiui. Siekiame populiarinti šokių kultūrą visuomenėje, o akcija „Šokantis Vilnius“ tam puikiai tinka.

Dovanodami sostinės gyventojams šokių pamokas tikimės, kad jie ne tik pramoks šokti - laisvalaikis, praleistas šokių salėje, padės jiems atsipalaiduoti ir pozityviau žiūrėti į gyvenimą“, – sako Jelena Aleksandravičienė, klubo „Šokiai.lt“ direktorė.

Kiekvieną penktadienį nuo rugpjūčio 28 d. iki rugsėjo 18 d. vilniečius ir miesto svečius klubas „Šokiai.lt“ kviečia į klubo filialus Basanavičiaus bei Žirmūnų gatvėse, kur bus galima išmokti skirtingų kultūrų ir šalių šokių, tarp kurių naujovė Lietuvoje – šokis haslas (angl. hustle).

Mažiesiems vilniečiams (5-8 metų vaikams) kartu su tėveliais siūloma užsukti į vaikų šokių akademiją. Šią sritį klube „Šokiai.lt“ kuruoja du nusipelnę sporto trenereiai Olga Gunko ir Juozas Aleksandravičius.

Galbūt pirmoji pažintis su šokiais atskleis dar neatrastą šokėjo talentą.

Į pamokų tvarkaraštį yra įtraukti jau daugelio išbandyti ir pamėgti kursai – pramoginių bei solo latino šokių pamokos. Šokių mokytojai merginas ir moteris kviečia apsilankyti specialiai joms sukurtoje girls only programoje. Tai alternatyva solo latino šokių pamokoms. Girls only - patrauklioms, pasitikinčioms savimi merginoms ir moterims arba toms, kurios nori tokios būti.

Akcijos metu profesionaliems šokių mokytojams talkins projekto „Šok su manimi“ dalyviai, tarp jų Inga Krukauskienė ir jos šokių partneris klubo „Šokiai.lt“ mokytojas Vytautas Mackonis. Jie yra pasiryžę pasidalinti savo naujai atrastais įspūdžiais ir potyriais, kai pradėjo ruoštis projektui.

Lankantiems nemokamas šokių pamokas akcijos organizatoriai turi paruošę staigmenų ir vertingų prizų. Tiems, kurie į pamokas atsives daugiausia draugų, bus įteikti 100–600 Lt vertės dovanų čekiai tolimesnėms šokių pamokoms, o visi kiti dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti kvietimus į didįjį akcijos finalą – triukšmingą vakarėlį Pramogų Banke rugsėjo 25 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis