Hiphopo vokalistų kovos „Rimų virtuozas 2009“

„Rimų virtuozas 2009“ – renginys, skirtas hiphopo stiliaus muzikos mėgėjams bei šia muzika profesionaliai užsiimantiems asmenims, taip pat žiūrovams, norintiems susipažinti su hiphopo kultūra, pamatyti kaip pagal sudėtingas miksuojamas hiphopo melodijas dalyviai valdo savo balsą, išsakydami prasmingus tekstus..

Jau nuo pačių hiphopo kultūros ištakų šiai srovei būdingos kovos, tačiau ne fizine jėga, o būtent individualiais sugebėjimais.

Hiphopo vokalistai (MC) susirinkdavo vakarėliuose ir kovodavo savo žodžiais, rimavimo technikomis. Pirmieji MC battle'ai gimė gatvėse ir nedideliuose klubuose, kiekvienas MC norėjo įrodyt, kad būtent jis yra tas vienintelis, tas, kuris „valdo“.

Renginio tikslas – suteikti galimybę pasirodyti jauniesiems hiphopo vokalistams ir surengti talentų „kovą“. Pirmasis turas (rugpjūčio 26 d. 17 val.), kuriame kiekvienas užsiregistravęs MC, pagal pateiktą temą, scenoje turės įrodyti, jog jis vertas kovoti antrajame ture dėl „Rimų virtuozo 2009" titulo.

Pirmasis turas vyks Kirtimų kultūros centre; Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius, rugpjūčio 26 d. 17 val. Registracijos metu dalyviai turi nurodyti savo pseudonimą ir atsiųsti muziką, pagal kurią bus atliekamas kūrinys. Kūrinio temą atsiųs organizatoriai.

Registruotis galima el. paštu: rvbattle@mail.ru.

Vieta: Kirtimų kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 69, 02188 Vilnius.

Laikas: 2009 m. rugpjūčio 26 d. 17 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis