Rugsėjo antroji – taip pat šventė

Rugsėjo 1-oji – mokslo metų pradžia, išsiilgti ir pasiilgę moksladraugiai, jaudulys, mylimi mokytojai, kardeliai, auksu tviskantys medžių lapai, mokyklinis skambutis, rudi kaštonai, šviežiais dažais kvepiantys koridoriai. Rugsėjo 2-oji - pirmosios naujojo tvarkaraščio pamokos, skanus žiovulys, pertraukos skambutis, žvilgčiojimas į laikrodį ir... rugsėjo 2-osios šventė!

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) naujuosius mokslo metus pasitinka linksmai ir visus vaikus, jaunimą bei jų tėvelius rugsėjo 2 d. kviečia į staigmenų, pramogų ir atrakcijų šventę.

Naująjį sezoną Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) pradeda šūkiu „aš@LVJC“. Kodėl „aš@LVJC“? „Visi žinome, kad simbolis „@“, esantis kiekvieno mūsų elektroninio pašto adrese, žymi mūsų vietą internetinėje erdvėje. Šūkis „aš@LVJC“ kviečia visus atrasti save Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, o jei nerandate savo vietos, raginame susikurti savo erdvę!“, - sako LVJC direktoriaus pavaduotoja Agnė Ambrukaitienė.

„Mokykloje mokomės rašyti, skaityti, skaičiuoti, sužinome daug įdomybių, tačiau vaikai daug išmoksta ir po pamokų! Saviraiška žmogaus gyvenime - reiškia labai daug. Išreikšdami save per sportą, šokį, piešimą, dainavimą ar kitas veiklas tobulėjame dvasiškai ir jaučiamės laimingesni“.

Rugsėjo 2-ąją vyksiančioje šventėje tiek LVJC viduje, tiek lauko teritorijoje, vaikų, jaunimo bei jų tėvelių laukia daugybė staigmenų, pramogų ir atrakcijų: šachmatų, stalo teniso turnyrai, „Roto“ mokyklinių knygų mugė, fotostudija, piešimo ir keramikos dirbtuvės, aerobika pievelėje, LVJC grupių pasirodymai („Kivi“, „Ugnelė“, „Mažieji angelai“, „Re-Mi-Do“ ir kiti), blynų degustacijos, Apple kompiuterių palapinė, ekologiškų produktų kampelis, vakaro koncertas su Dj Reverse, Dj Domas/SQBY 2 bei grupe „Coma“.

Renginio pradžia 15:00 val., pabaiga – 22:00 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis