Geriau žiūrėkite ne vieni: kraupūs siaubo filmai rudeniškiems vakarams (VIDEO)

Nėra labiau įtraukiančio kino filmų žanro nei siaubo filmai. Sukeliantys įvairiausių emocijų antplūdį, verčiantys kraupti ir neužmigti naktimis - kad ir kokie šiurpą keliantys būtų, jų vis negana. Pateikiame dar vieną itin kraupių siaubo filmų dešimtuką. Patariame - vienoms geriau nežiūrėti.

„Pradink“ (Get Out) Vienas iš geriausių šiuolaikinių siaubo filmų, kuriame pinasi mistika, kraupūs elementai bei drama. Įtempto siužeto filmas prasideda nuo meilės istorijos - baltaodė gražuolė mergina susipažįsta su juodaodžiu vaikinu ir pakviečia savaitgalį aplankyti jos gimtinę bei tėvus. Juodaodis kiek jaudinasi prieš susipažįstąs su baltaodės merginos tėvais, jam smalsu, kaip šie priims į savo šeimos ratą. Atvykęs ten vaikinas pradeda matyti keistus dalykus, vykstančius aplink jį. Pamažu tiesa išaiškėja - pasirodo, jog lankoma šeima yra įkūrusi juodaodžių pardavimo amerikiečiams verslą, tad vaikiną taip pat trokšta parduoti kaip organų donorą. Vaikinas tikisi pasprukti nuo klastingosios šeimos, tačiau ar jam pavyks?

„Okulus“ (Oculus) Pagrindinis šios siaubo juostos elementas - veidrodis, kuris paveikia filmo personažų likimus neigiama linkme. Filme pasakojama istorija, kuomet amerikiečiai Timas ir Kailė, būdami brolis ir sesuo, vaikystėje išsiskyrė, tačiau vėl susitinka norėdami išsiaiškinti, kas vyko tą tragišką naktį, kuomet vyko jų išsiskyrimas. Kailė įsitikinusi, jog šią nelaimę lėmė padaras, gyvenantis paslaptingame veidrodyje.

„Ouija: blogio pradas“ (Ouija: Origin of Evil) Pažiūrėjusi šį filmą, ko gero, niekuomet nebenorėsi namuose kviesti dvasių ar užsiimti spritizmu. Filmas prasideda gana paprastai - grupė paauglių nutaria išsikviesti dvasias bei pažaisti su spiritizmo lenta. Vis dėlto paauglių troškimas pažaisti nevirto žaidimu. Jauni žmonės iškvietė baugų padarą, tūnojusį lentoje. Kuo baigsis šis nekaltas paauglių žaidimas?

„Mama“ (Mother) Vienas iš originalesnių siaubo filmų, kurį sukūrė ispanų režisierius Andres Muschietti, pasakoja apie dvi mergaites Viktoriją ir Lilę, kurios buvo atrastos klaidžiame miške. Daugybę metų laukinėje gamtoje išgyvenusios mergaitės yra priglaudžiamos svetimų žmonių. Vis dėlto šios mergaitės slepia kraupią paslaptį. Pamažu vaiduoklio pavidalu pradeda grįžti tikroji mergaičių motina, kuri trokšta pakenti naujiesiems mergaičių globėjams. Tikrai šiurpus filmas su nestandartiniu siužetu.

„Tūnas tamsoje“ (Insidious) Kraupią istoriją menantis filmas pasakoja apie jauną šeimą, įsikūrusia naujame, ne itin jaukiame name. Name pradeda dėtis keisti, paranormalūs reiškiniai, be to, jų mažylis sūnus atsiduria komoje po nelaimingo įvykio. Šeima išsikrausto į naują namą, tačiau tai nepadeda. Galiausiai šeima suvokia - jų gretose yra apsėstasis, kuris sėja nelaimes.

„Namas girios glūdumoj“ / The Cabin in the Woods. Ganėtinai tipinę siaubo filmų istoriją vaizduojantis filmas pasakoja apie jaunuolių grupelę, išsiruošusią savaitgalį praleisti nuošalioje sodyboje. Trobelė toli gražu neprimena jaukios savaitgalio išvykos vietos, priešingai, joje pradeda dėtis keisčiausi dalykai. Kompanija supranta - jų gyvybėms gresia pavojus. Vis dėlto filmo pabaiga nėra standartinė, todėl patariama filmą stebėti iki galo.

„Kerė“ (Carrie) Tai šiurpą kelianti istorija apie vienišumą išgyvenančią keistuolę, paauglę Kerę, kuri kenčia bendramokslių bei šeimos narių žeminimą. Nuolat kęsdama patyčias, ji nusprendžia atkeršyti savo skriaudikams. Antgamtinių telekinezės sugebėjimų turinti Kerė ypač kerštingai šias galias panaudos per mokyklos išleistuvių vakarą.

„Vaško namai“ (House Of Wax) Grupė draugų išsiruošia vykti į didžiausias metų koledžo futbolo rungtynes, vykstančias kitame mieste. Draugai nusprendžia pirmiausia paiškylauti gamtoje ir tik po to vykti į rungtynes. Tik po nemalonaus susidūrimo su paslaptingu sunkvežimio vairuotoju jaunuoliai sunerimsta - jų kelionė jau dabar neprimena svajonių išvykos. Atvykę į miestelį jaunuoliai patenka į „Trudės vaško namus“, turinčius didžiulę nuostabių vaško skulptūrų kolekciją. Neilgai trukus jaunuoliai išsiaiškins, jog šios vaškinės skulptūros mena didžiulę bei kraupią paslaptį.

Lemtingas posūkis 4: kruvinoji pradžia (Wrong Turn 4: bloody beginnings) Jau ketvirtojoje siaubo istorijų dalyje pasakojama apie draugus, per žiemos atostogas susiruošusius slidinėti. Kompaniją užklumpa sniego audra ir jie atklysta į seną sanatoriją. Ši vieta turi ilgą ir šiurpią istoriją, o kai kurie pacientai vis dar gyvena tarp šių sienų. Įkalinti tarp keistų sanatorijos gyventojų ir negalėdami išsigelbėti iš audros gniaužtų, studentai turės sukaupti paskutines jėgas, kad išliktų gyvi.

Įsileisk mane (Let me in) Nuo vampyriados nepabėgsite. Šis filmas - itin kraupus ir patiks tiems, kuriuos masina vampyrų keliamas siaubas. Veiksmas vyksta mažame miestelyje, kuriame tarp normalių, paprastų žmonių gyvena jie - vampyrai, kurie geria ne vandenį, o žmonių kraują. Tai nestandartinė istorija apie vampyrus, kurioje gausu ne tik siaubo, bet ir meilės elementų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis