Diskusijos apie ekologiją Lietuvos traukiniuose

Rugsėjo 11-13 dienomis Lietuvoje keliauti traukiniais taps itin pavojinga. Visi pasirinkę šią transporto priemonę rizikuoja užsikrėsti žaliuoju virusu, kuriam, deja, priešnuodžio nėra…

Ekologijos ir aplinkosaugos švietimo temos dažnėja įvairių renginių metu, mokyklose mokytojai imasi iniciatyvos ugdyti jaunąją kartą „žalesniais“.

Tačiau taip pat dažnai nei renginiams, nei paskaitoms tiesiog nebeužtenka laiko. Kartais net savišvieta ir asmeninis tobulėjimas atidedami „geresniems laikams“ arba „kai bus proga“. Vadovaudamiesi šia patirtimi, tokią progą suteikia iniciatyvinė „Eko karta” grupė, kartu su ekologiškos kultūros gidu, mėnraščiu „Ozonas“ ir AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Leidinio „Ozonas“ komanda kartu su „Eko karta“ iniciatyvine grupe taps mobiliais švietėjais ir lyg kokie mokytojai marširuos per Lietuvos miestus ir miestelius, švies keleivius, keliaudami traukiniais iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal.

Pirmoji numatyta kelionė įvyks rugsėjo 11-13 dienomis, traukiniu: rugsėjo 11 d. iš Vilniaus į Klaipėdą, kuris išvyksta 17:30 val. ir rugsėjo 13 d., 17:00 val., vykstančiu iš Klaipėdos į Vilnių paskutiniu reisu. Visi šių reisų keleiviai gaus įvairių leidinio „Ozono“ numerių bei turės galimybę dalyvauti trumpose diskusijose ekologijos tema.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis