Vilnius turės savo parkūro aikštelę

Ateinantį šeštadienį, rugsėjo 12 d., 15 val., judėjimo meno „Le Parkour” klubas „Vilnius Tracers“ ir Europos Sąjungos programa „Veiklus Jaunimas” kviečia į Vilniaus parkūro aikštelės atidarymą.

Šventės metu žiūrovai išvys ne tik įspūdingą parkour profesionalų pasirodymą, bet ir neįtikėtinus atidarymo svečių – breakerių bei trickerių („gatvės akrobatų“) – triukus.

Pasak „Vilnius Tracers“ klubo atstovų, Lietuvoje parkūras propaguojamas jau penkerius metus ir šiuo metu šalyje yra apie tūkstantį treiserių.

Naujoji parkūro aikštelė taps vieta, kurioje šie žmonės galės saugiai ir taisyklingai užsiimti judėjimo meno tobulinimu. Be to, vienas iš „Vilnius Tracers“ klubo tikslų – propaguoti sveiką gyvenseną bei ugdyti tokias asmenines savybes kaip drąsa, pasitikėjimas savimi, kūrybingumas, atviras mąstymas. Todėl aikštelės atidarymo metu jaunimas bus kviečiamas užsirašyti į nemokamas parkūro treniruotes.

Parkūro aikštelės atidarymą „Vilnius Tracers“ organizuoja kartu su kino filmų platinimo kompanija „Meed Films“, kuri rugsėjo 18 d. Lietuvos žiūrovams pristatys filmą „13 Rajonas – Ultimatumas”. T

Šis filmas visame pasaulyje išpopuliarino parkūro meną, o pagrindinius vaidmenis jame sukūrė garsiausi parkūro atstovai – Davidas Belle ir Cyrilas Raffaelli. Atėję į Vilniaus parkūro aikštelės atidarymą turės galimybę laimėti kvietimą į šį filmą.

Taigi, visi neabejingi aktyvaus šiuolaikinio jaunimo pomėgiams kviečiami rugsėjo 12 d., 15 val., į naują parkūro aikštelę Vilniuje, Studentų g. 39., prie Vilniaus pedagoginio universiteto.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis