Hiphopo vokalistų kovų antrasis turas ir finalas - „Rimų virtuozas 2009“

„Rimų virtuozas 2009“ – renginys, skirtas hiphopo stiliaus muzikos mėgėjams bei šia muzika profesionaliai užsiimantiems asmenims, taip pat žiūrovams, norintiems susipažinti su hiphopo kultūra, pamatyti kaip pagal sudėtingas miksuojamas hiphopo melodijas dalyviai valdo savo balsą, išsakydami prasmingus tekstus.

Renginio tikslas – suteikti galimybę pasirodyti jauniesiems hiphopo vokalistams ir surengti talentų „kovą“. Šį penktadienį (rugsėjo 11 d. 18 val.) įvyks jau antrasis „Rimų virtuozas 2009“ turas bei finalas.

Pirmąjame ture pasirodė 19 dalyvių iš visos Lietuvos. Kompetentinga komisija atrinko aštriausių liežuvių savininkus. Taip pat gerai pasirodę dalyviai jau gavo pasiūlymų įrašyti savo kūrinius.

Jauniesiems talentams netrūko palaikymo iš komisijos bei pilnutėlės salės hiphopo muzikos gerbėjų. Tikimės, kad finale išvysime pačius geriausius minties ir žodžio virtuozus, kuriems šis turnyras bus tik pradžia.

Antrasis „Rimų virtuozo 2009“ turas bei finalas vyks Kirtimų kultūros centre, Dariaus ir Girėno g. 69, Vilniuje, rugsėjo 11 d. 18 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis