Konkrečiai nuogas vakarėlis - „Hockey Punks Naked"

Persirengimo kambario atmosferos įkvėpti sportininkai šiuo vakaru atgimsta naujam ledo ritulio sezonui, kurį pradės gražiu ritmu.

Visas varžybų su priešinininkais nuoskaudas, konfliktus ir dramas jie palieka praeity, kažkur daugiabučių kiemo konteinery, kartu su aną sezoną sudėvėtais rankšluosčiais ir kojinėmis.

Be to šiais drabužių karų laikais, kai vakarėlių šeimininkės reikalauja užsivilkti sijoną ir dar perlais siuvinėtą palaidinę, tai bus mažiausiai stiliaus požiūriu įpareigojantis vakarėlis Vilniuje.

Nuogai apsivilks visi sportininkai ir didžėjai. Tai beveik vyriško striptizo šou, tik be svetimą gėdą sukeliančių judesių ir su gera muzika.

Pusė vyrų vakarėlyje tėra patyrę plikų pėdų nuogybę, tad savo pačių susigalvotai temai ruošiasi alinančiomis treniruotėmis Vingio parke ir gerdami kiaušinio trynius.

Nuo sportininkų kūno plikumu neatsiliks ir didžėjai bei didžėjos, jau dabar jie skaičiuoja kiek centimetrų virš bambos lygio juos uždengs grojimo instrumentai.

Pergyvenantiems dėl stilingos nuogybės, Miss America iš grupės „Metal On Metal” pataria „pasiprašyti“ nurengiamam akimis, pats didžėjus drąsiausiai apnuogina dantis, kuriuos, davė garbės žodį, valo pagal odontologų papročius ir neturi akmenų.

Kitas vakaro dalyvis iš grupės „G&G Sindikatas” Mamania drąsiausiai demonstruoja vieną iš dviejų rankų. Nuogiausiai jis jautėsi, kai vakarėly išmetė šokėjams savo „Mamania On Metal” marškinėlius.

Kažkam pasisekė, jie buvo vienetiniai. Šiam vakarėliui didžėjaus patarimas įsigyti susegamus treningus, kurie nusiplėšia nuo kūno vienu mostu.

Vakarėlio progą fotografui Deniui išsinuogino Vilniaus „Hockey Punks” komanda, kurios treniruotėse ritulį stumdo net merginos.


Muziką leis:

Mamania („G&G Sindikatas“)
Miss America („Metal On Metal“)
Vee Diavara („Tabami“)
SiSi („Zip Fm“)
Vaida ir Viktorija („Something Stupid“)
Naglis & Ramybe („Hockey Punks Djs“)
Vachta aka Kurafteris & Karkė Sniegas
Jurga Flow („Kandis Vintage Shop“)

Laukiame 09-09-18, 22 val. „WOO“ klube.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis