Tarptautinis meno ir elektroninės muzikos festivalis „Ground Zero“

2009 metų gegužės pradžioje startavęs kaip pirmasis tarptautinis meno ir elektroninės muzikos festivalis, „Ground Zero“ rugsėjo mėnesį grįžta turėdamas dar didesnių planų. Ir dar ryškesnių vardų savo programoje.

Rugsėjo 25 d. tryliktajame buvusios gamyklos korpuse Švitrigailos gatvėje lubas ir grindis drebins dar Lietuvoje negirdėti, bet puikiai žinomi kosmonautai „Noze“.

Apie šią nuotaikingą prancūzų electro muzikos grupę kalbos netyla nuo 2005-ųjų, kai jie gyvai pasirodė „Sonar” muzikos festivalyje, vykstančiame Ispanijoje.

„Noze“ - tai du draugai, du tvarkos drumstėjai, kupini gyvybės, džiaugsmo ir laimės, savo pasirodymų metu dėvintys skrybėles ir nusirenginėjantys drabužius. Tarsi visada būtų vasara, nors už lango ir gūdi žiema.

Į Lietuvą „Noze“ atsiveš visą autobusą įvairiausios technikos, kuri tapo neatsiejama jų pasirodymų dalimi. Electronikai groja tikrais instrumentais, tokiais kaip „Korg Ms20“ ir skaitmenine legenda „Korg M1“.

Naudodami kompiuterius, didžiulius miksavimo pultus bei savus balsus, jie sukuria unikalų pasirodymą ant scenos, kuris tiesiog varo visus iš proto!

„Noze“ - ne vieninteliai „Ground Zero“ vinys. Kartu su prancūzais renginyje gyvai pasirodys latviai „Apofeoz Sound System“, ispaniškai lietuviškas „Monkey Brothers“ duetas, „Pagalvė“, „Zulusas“, Mark Splinter ir kiti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis