Fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2009“

Pakelkime akis į dangų ir atverkime širdis muzikai, arba -
I tarptautinis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2009“ jau sveikinasi...

2009 metų rugsėjo 25 d. Vilniaus Vingio parke įvyks I tarptautinis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija 2009“. Tai Lietuvoje analogų neturintis renginys, kuris žiūrovų tikrai nepaliks abejingų, be to, tai proga kitaip įvertinti fejerverkų meną.

Festivalio vakaro programos pradžioje – didysis Marijaus Mikutavičiaus su grupe gyvo garso koncertas. Dalyvių pasirodymus papildys fakyrų studijos „Ugnies ratas” šokiai su ugnimi, o „Lazerinės idėjos” atliks lazerių šviesos efektus. Vakarą vainikuos Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų įmonės UAB „Blikas” parodomasis fejerverkas, kuriam bus naudojami tik Lietuvoje pagaminti pirotechnikos gaminiai.

Festivalio konkursinėje programoje dalyvaus profesionalios pirotechnikų komandos. Kiekvienos pirotechnikų komandos 10 minučių trukmės muzikinį fejerverką sudarys trys dalys: pirmojoje komandos kurs fejerverką pagal vienodą muziką (ištrauką iš Maurice`o Ravelio „Bolero”) ir naudos tik geltonos ir mėlynos spalvos pirotechnikos efektus.

Ši rungtis žiūrovams parodys, kaip fejerverkų meistrai interpretuoja esant vienodoms sąlygoms. Antrojoje – kiekviena komanda parodys fejerverką pagal Michaelo Jacksono dainą ar kelių dainų miksą. Trečiojoje dalyje komandos atliks fejerverkų programą pagal laisvai pasirinktą muziką.

Fejerverkai ar kitokie pirotechnikos efektai tampa daugelio renginių akcentu ar kulminacija. Šio festivalio programos esmė – galybė meniškai atliekamų fejerverkų. Vilniaus Vingio parkas – tai puiki fejerverkams stebėti erdvė, be to, pamatysite populiariausio Lietuvos atlikėjo koncertą, o kur dar fakyrai, lazeriai ir profesionalių pirotechnikos komandų pasirodymai... Tokiame unikaliame renginyje dalyvauti būtina!


Bilietus platina bilietai.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis