Sezzy gimtadienyje – nuo Šapausko iki Diawaros

Jis grįžta! Po pusės metų pertraukos atostogų vienos populiariausių visų laikų klubo „Gravity“ serijos „Dirty G“ šeimininkas Sezzy grįžta į šį sostinės klubą. Ir ne šiaip sau – čia vienų mėgiamas, o kitų nekenčiamas, bet geriausiai žinomas r'n'b didžėjus Lietuvoje iškilmingai švęs savo 26-ąjį gimtadienį!

Jau šį penktadienį klube „Gravity“ už pulto pasirodys ne tik pats gimtadienio kaltininkas Sezzy, bet ir žinomi 4 jo draugai. Muzikinėmis dovanomis dalinsis - 8-ojo dešimtmečio plokšteles grojanti DJ Aldona, bene pats geriausias skrečuotojas mūsų šalyje, „MTV The Block“ rezidentas DJ Mamania, diskotekų krikštatėvis Rimas Šapauskas ir, galiausiai, grupės „Skamp“ lyderis Vee Diawara.

Nuo 2005-ųjų organizuotą seriją „Dirty G” jau aplankė per 25 000 hiphop, r'n'b, soul muzikos gerbėjų. Per tuos metus Sezzy iš diskotekų naujoko iš Turkijos pavirto vienu geriausiai žinomų didžėjų. Didžėjumi, apie kurio vestuves rašo populiariausi mūsų šalies žurnalai ir portalai.

Sezzy nėra tik didžėjus, prieš kelis metus jis išleido savo debiutinį albumą „One Man Army“ ir toliau intensyviai ruošia naują įrašą. Jis buvo MTV laidos „Pimp My Ride“ vedėju, trumpam šmėstelėjo viename televizijos realybės šou.

Nuo pat pirmos dienos jis išsiskyrė savitu stiliumi, atviromis kalbomis, prabangiais automobiliais, blizgančiais ratlankiais ir kasdien vis didėjančių tatuiruočių skaičiumi. Tai ne visada patiko jo konkurentams.

„Šios mano mintys visiems, kurie mane myli ir kurie nekenčia (arba net tiems, kuriems aš išvis nerūpiu). Visuomet dirbau savo darbą su meile ir aistra ir niekada nenorėjau, kad kas nors man to pavydėtų. Tačiau tai atsitiko. Švenčiu savo gimtadienį „Gravity“ klube, galbūt kai kas šį klubą žino mano serijos vardu „Dirty G“. Man vis vien, kokius jausmus jūs man puoselėjate, noriu jus matyti šiame vakarėlyje. Na, dar gal šiek tiek ir mano gimtadienyje,“ - kaip visada pasitikėjimo nestokoja Sezzy.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis