Į Lietuvą atkeliavo „Tokio Hotel“ lyderio striukė (nuotraukų albumas)

Pirmą kartą į Lietuvą atvežta Vokietijos jaunimo muzikos paroda. O su ja ir visas populiariausios Vokietijos jaunimo pop rock grupės „Tokio Hotel“ stendas. Visi šios grupės gerbėjai iki rugsėjo 23 dienos Lietuvos energetikos muziejuje gali išvysti originalių „Tokio Hotel“ nariams priklausančių daiktų.

Billo koncertinė striukė

Tarp galybės „Tokio Hotel“ fanų piešinių, plakatų, grupės nuotraukų iš koncertų, galima pamatyti ir unikalius eksponatus iš „Tokio Hotel“ kolekcijos.

Stende kabo Billo Kaulitzo striukė, kurią atpažins kiekvienas, bent kartą žiūrėjęs šios kultinės grupės koncertą.

Šalia - gerbėjos laiškas Billui, kuriame „išverktas“ nuoširdžiausias meilės prisipažinimas, taip pat grupės narių lėlės, tapusios paauglių aksesuarais, grupės įrašai. Dideliuose, parodos lankytojams skirtuose ekranuose galima pamatyti grupės video klipus, pasiklausyti pasakojimų apie grupės istoriją.

Audiovizualinė paroda

Šalia pop muzikos stiliaus stendo, dedikuoto „Tokio Hotel“, glaudžiasi ir hiphopo, indie, techno stendai.

Kiekvienas muzikos stilius pristatomas interaktyviai: paruoštos video medžiagos, stenduose išdėstyta muzikos stilių gerbėjų atributika, aprašyta pagrindinė tam tikro muzikos stiliaus charakteristika.

Vilniaus Goethe`s instituto organizuota paroda skirta ne tik jaunimui, tačiau ir pedagogams. Kiekvienos scenos centre yra pagrindinis elementas su didele projekcija, kurioje galima matyti koncertų akimirkas, susipažinti su pagrindiniais žanro atlikėjais bei atitinkamos subkultūros elementais.

Parodoje gausu originalių eksponatų, kuriuos tiesiog privalo pamatyti atitinkamos subkultūros atstovai. Paviljono sienos pristato žanro ypatybes, koncertų atmosferą, atlikėjų ir jų gerbėjų kelius ir klystkelius. Visa tai įtraukia žiūrovą į interaktyvų veiksmą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis