Elektronikos šėlsmas su „Modulgate“ (nuotraukų albumas)

Rugsėjo 18-ąją įvyko pirmasis rudenį elektroninės muzikos renginys „Modulgate“. Įspūdingose patalpose vykęs didžėjų pasirodymas, deja, nesutraukė daug publikos, tačiau ir tuos atėjusius energingai šokdino net 25 diskžokėjai.

Buvusioje alaus darykloje buvo įrengtos 4 muzikinės scenos: „Played drum“, „Played dub“, „Mondayjazz“ ir „Techstylism“.

„Played drum“ scenoje griaudėjo drum‘n‘bass stiliaus muzika. Čia pasirodė du talentingi diskžokėjai iš Didžiosios Britanijos. Philas Source'as, bendradarbiavęs su „Goldie“ kompanija „Metalheads“ bei grasiąja „Virgin“, grojo senosios mokyklos stiliaus drum’n’bass muziką. 17 metų patirtį turintis muzikantas sužavėjo publiką pažįstamomis melodijomis ir linksmu, profesionaliu pasirodymu.

Po P. Source'o gyvą pasirodymą atliko Lietuvoje jau žinomas Paradox, šiuo metu pristatinėjantis savo naują albumą „Isolationist“.

Taip pat „Played drum“ pasirodė Larisa, Intakz ir Rhodopsin iš „Re:Formataz“, Cr-edit, MC Messir, o vaizdu pasirūpino vj‘ai „Oro pagalvės“.

„Played dub“ scenoje grojo dar vienas svečias iš Didžiosios Britanijos Silkie. Šiemet dubstep sceną nušvietęs savo albumu „City Limits“, britas pasirodė kiek ramiau nei buvo galima tikėtis.

„Played dub“ scenoje grojo gausus talentingų lietuvių būrys – Nightjar, Gonzales, Simao, Genys, Sub Zero. Vokalo partijomis Nightjar bei Gonzales setus praturtino MC Chio bei MC Eazystyle, o vaizdinėmis instaliacijomis pasirodymus nuspalvino „Fullscreen“.

„Mondayjazz“ scenoje pagrindiniu svečiu tapo paskutinį beats mados klyksmą iš Londono atgabenęs bei gyvai grojęs Lukid. Britas Lietuvoje pristatė savo naująjį darbą „Foma“. Kaip „Mondayjazz“ scena be savo atstovų - Justo Fresh bei Quazar, kolegos Pako iš „Kaunas Urban Beats“, Vaiperio bei Synth Trifid. Šioje scenoje vidžėjavo „We are TV“.

Paskutinėje „Techno“ scenoje savo pasirodymus atliko „Techstylism“ komandos nariai. Itin trankiai grojo kompanijos „Rodz-Konez“ įkūrėjas britas Makaton.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis