Naujas roko baras Vilniuje

Sakote – krizė? O mes sakome – svajonėms krizių nebūna!
Visą mėnesį Vilniuje, Vilniaus gatvėje, netrūko veiksmo ne todėl, kad čia, kaip įprasta, pilna šen bei ten keliaujančių praeivių. Būtent čia, Vilniaus g. 12, vyko kuo rimčiausi darbai, tam, kad kažkada buvęs kiniečių restoranas virstų tikru roko baru.

Pagaliau skelbiame darbų pabaigą, jaunų žmonių svajonių išsipildymą, nes rugsėjo 25 d. atsidaro – „Pogo“!

„Pogo“ – tai naujas roko muzikos baras Vilniuje, jauki vieta visiems, kurie negali gyventi be roko! Baras lankytojus žada kiekvieną savaitę džiuginti skirtingomis programomis, kuriose indie – hard – punk – rock vakarai bei išskirtinis meniu.

Taigi, jau rugsėjo 25 d., 21 val., naujo roko baro Vilniuje atidarymas!

„Pogo“ baro atidarymo koncerte šėlsime kartu su „Moondust“ ir „AC/DC Project!“

„Moondust“ – tai penkių Vilnaus muzikantų grupė, savo atliekamą muziką jie apibūdina kaip alternative/rock/post grunge mišinį. Šiais metais „Moondust“ sugrojo nevieną dešimtį koncertų tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, tačiau pastaruoju metu scenoje pasirodanti kiek rečiau, dėl įrašinėjamo debiutinio albumo.

Penki vyrai skelbia esantys pasiilgę „gyvo garso“ ir visus darbus meta, kad kartu atšvęstų „Pogo“ baro atidarymą!

Kito muzikinio projekto daugeliui pristatinėti jau nebereikia, tai – „AC/DC Project“, suvienijęs profesionaliausius Lietuvos roko muzikantus ir atliekantis legendinės australų grupės „AC/DC“ kūrinius, skaičiuoja jau 12 gyvavimo metus ir sėkmingai koncertuoja tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje.

Nepakartojamas „AC/DC Project“ gitarų skambesys, unikali technika su neišsemiama energija liesis „Pogo“ baro atidarymo metu.

Tu privalai tai pamatyti! Įėjimas nemokamas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis