Nuo šiol vėl visi „šventę švęs" „Universiteto Pub‘e“!

Rugsėjo 24 dieną, Vilniaus senamiesčio širdyje Dominikonų g. 9, duris atveria visiškai atsinaujinęs „Universiteto Pub'as“! Gera žinia visiems prijaučiantiems studentiškam gyvenimo būdui, „Universiteto Pub'as“ neleis nuobodžiauti vakarais - „šventę švęsti" kvies nuo trečiadienio iki sekmadienio.

1994 metais įkurtas legendinis „Universiteto Pub'as“ garsėjo nevaržoma atmosfera, ir didžiausiomis Vilniuje fiestomis. Dienomis šalia „Universiteto Pub'as“ veiks vyno baras-restoranas „In Spiritus", kviečiantis skaniai pavalgyti ir pabūti su geru vynu.

„In Spiritus“ restoranas visus priims kiekvieną dieną. Vyno baro meniu yra ir gausybė makaronų kurie bus pigūs ir patiekiami kelių dydžių porcijomis (XXL ir M).

Klubo atstovai tikina, kad „Universiteto" naktys tikrai nepaliks abejingo nė vieno ir džiaugiasi galėdami pranešti, jog plačiai pagarsėję vakarėliai, turintys audringą ir linksmą dvasią, vėl galės kviesti visus. Taip pat priduria, kad visą pirmą mėnesį įėjimas į „Universiteto Pub'ą“ bus nemokamas.

Maištingą renginio dvasią atidarymo metu žada ir įvairios populiarios muzikos kokteilis, pilnas dar negirdėtų skonių, spalvų ir atspalvių, kurį „Universiteto Pub'o“ bare maišys, plaks, suks garsiausių Lietuvos įžymybių plejada!

Taigi, visi išsiilgę veiksmo, aistringų naktų bei aštrių pojūčių jau dabar gali planuotis rugsėjo 24 - ąją dieną, nuo 20 val. iki ryto „studijas" pratęsti „Universiteto Pub`e", Vilniuje, Dominikonų g. 9.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis