Portalas „fotoKūdra.lt” 3-čiąjį savo gimtadienį švęs Neries krantinėje

Sėkmingai suskaičiavęs iki trijų, portalas „fotoKūdra.lt” šį šeštadienį, rugsėjo 26 dieną, 15 val., „KultFlux” platformoje šventiškai pažymės savo gimtadienį. Į jį kviečiami ne tik portale užsiregistravę 11 000 fotografijos mėgėjų bei profesionalų, bet ir visi, besidomintys fotografija.

Gimtadienio metu tradiciškai bus įteikti metų apdovanojimai dešimtyje kategorijų, kurių nominantus siūlė patys portalo vartotojai.

Geriausiais pripažintiems „kūdriečiams” bus įteikti specialūs kalvių Dominyko ir Augustino Povilenskų nukalti apdovanojimai. Šventės dalyviai taip pat galės išgirsti pasakojimą apie Paryžiaus „Paris Photo” mugę, kuri neabejotinai atskleidžia šiuolaikinės fotografijos tendencijas.

Renginio muzikinėje dalyje - audiovizualinės poezijos grupė „Avaspo”, o vakarėjant pasirodys fakyrų kolektyvo „Ugnies Šokis“ šokėjos.

„Plaukiame į platesnius vandenis. Pernai gimtadienį šventėme prie Vilnelės įsikūrusioje galerijoje „Galera”, o šiemet tortą ragausime Neries krantinėje.

Per metus nuveikėme išties nemažai - viršijome 10 000 vartotojų skaičių, suorganizavome pirmąjį tarptautinį renginį su Latvijos fotografų bendruomene, o savo portalo nariams jau galime suteikti galimybę eksponuoti savo darbus ne tik interneto svetainėje, bet ir gerai žinomose parodų erdvėse”, - sakė Mindaugas Eglinskas, „fotoKūdra.lt” įkūrėjas.

Kaip ir kasmet, gimtadienį palydi fotografijų konkursas, kuriame gali dalyvauti visi portalo vartotojai. Šįkart konkurso tema – „Žalia“, kurią M. Eglinskas taip pristatė: „Nusprendėme save ir kitus paskatinti būti ekologiškais, atsakingais, kūrybiškais, pakvaišusiai žaliais arba tiesiog prisipažinti meilę gamtai.“

Kompetetingos komisijos atrinkti darbai bus eksponuojami nuo lapkričio 5 d., prekybos centro „Gedimino 9“ ketvirtąjame aukšte. Tuo tarpu sudalyvauti konkurse laiko dar yra - savo „žalią“ nuotrauką galima siųsti iki spalio 18 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis