Rekordinį „Gravity“ savaitgalį užbaigs drum'n'bass eksperimentas

Šis savaitgalis klubui „Gravity“ bus rekordinis. Penktadienį scenoje pasirodys net 13 žmonių, o šeštadienį diskotekoje „69 Breakbeats” gyvai ir plokštelėmis užgros, deja, ne 69, bet 5 drum'n'bass atlikėjai. Visi jie pristatys spalio 24 d. į Vilnių atvykstančią tikrą drum'n'bass muzikos žvaigždę iš JAV – Dieselboy.

Klubo atstovų teigimu, tiek daug atlikėjų per vieną savaitgalį dar niekada negrojo „Gravity“.

Ruošdamiesi ypatingai Dieselboy diskotekai spalį, jau šį šeštadienį pirmą kartą išgirsime įrašų kompanijos „Amen Brothers“ įkūrėjo JaZzy eksperimentą groti kartu su gyvu instrumentalu – elektrinės gitaros virtuozu Gee Lee.

Pastarasis yra net 21-erius stažo metus skaičiuojantis gitaristas. Muzikantas grojo Operos ir baleto teatre bei dirbo su begale žinomų muzikinių projektų nuo avangardo grupės „Girnų Giesmės" iki žaviosios Jurgos Šeduikytės.

Tikrai ne keturių merginų pop grupei dedikuotoje diskotekoje „69 Breakbeats” už didžėjaus pulto pamatysime tikrų „underground“ renginių herojus - Astralą, JaZzy, ST, bei Intakz.

Visi kartu jie žada pristatyti savo išskirtinius požiūrius į neaprėpiamai margą drum‘n‘bass muziką. Beje, su net 20 tūkstančių skaitytojų turinčios Godos laišku į šią drum'n'bass naktį bus galima patekti tik už 10 lt.

„Kaip jums patiktų Franko Zappos muzika panardinta į drum‘n‘bass? Kad ir kas nutiktų šeštadienio naktį, man bus svarbiausia - žingsnis į publiką su Gee Lee.

Jis primins elektroninės muzikos mylėtojams, kad elektrinė gitara yra ne tik roko muzikai tinkamas instrumentas. Tai bus 100% eksperimentas,” - sako ypatingam gyvam pasirodymui besiruošiantis JaZzy.

Tuo tarpu, kitas renginio didžėjus Astralas tikina: „Dar niekada viename vakarėlyje prie „Gravity“ pulto nebuvo tiek daug ambicingų, skirtingų skonių asmenybių, tikiuosi nesusimušime. Net neabejoju, kad šiame renginyje iš didžėjų nuskambės turbūt visi įmanomi ir neįmanomi drum'n'bass stiliai.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis