Burbulų naktyje – išskirtiniai Martino Solveigo, „Happyendless“ ir „No DJs“ pasirodymai

Neišvengiamai artėja raudonų burbulų šventė - „Bubble Rouge“. Jau šį šeštadienį, spalio 3 d., neįprastoje erdvėje, sostinės „Ūkio banko teatro arenoje“, laukia bene įspūdingiausia rudens diskoteka.

Specialių efektų, pirotechnikos ir video projekcijų „prikimštame“ renginyje pasirodys šokių muzikos ikona Martinas Solveigas kartu su legendiniu funk vokalistu Lee Fieldsu. Pirmą kartą į Lietuvą atvykstantis prancūzas surengs ypatingą „live“ šou.

Tačiau tai dar ne viskas. Elektroninio roko garsais muilo burbulus pūs viena solidžiausių ir bene labiausiai vakarietiška Lietuvos grupė „Happyendless“.

Karščiausią diskoteką ketina „užsukti“ ir grupės „Skamp“ nario Vee Diawaros pristatomi „No DJs“. Šis projektas miksuoja tai, ko, atrodo, negalima sumiksuoti.

Martinui Solveigui talkins Jameso Browno kopija

Kartais net 80 000 žmonių miniai koncertuojanti pagrindinė „Bubble Rouge“ žvaigždė Martinas Solveigas per metus surengia net 300 pasirodymų.

Todėl dėl savo nepaprasto populiarumo jis yra lyginamas su kitais dviem elitiniais Prancūzijos prodiuseriais Bobu Sinclaru ir Davidu Guetta.

Hitų „Everybody“ bei „Jealousy” autorius Vilniuje surengs ne paprastą DJ pasirodymą, bet bendrą programą su daugybės savo dainų vokalistu Lee Fieldsu.

Net keturis dešimtmečius scenoje stebinantis amerikietis yra sutvertas už širdies griebiančioms soul, funk dainoms. Dar 1970-aisiais išpopuliarėjęs Lee Fieldsas dalį karjeros praleido, bandydamas pakartoti funk muzikos karaliaus Jameso Browno kūrybą, todėl vienu metu netgi buvo vadinamas „Mažuoju J.B.“.

Vėliau Lee Fieldsas pradėjo leisti savo solinius albumus (paskutinįjį išleido šiais metais) bei bendradarbiauti su įvairiausiomis grupėmis.

Šis atlikėjas aktyviai koncertuoja JAV, tačiau visame pasaulyje labiausiai jį išgarsino bendros dainos su Martinu Solveigu.

„Happyendless“ pateiks naujo albumo dainas

Ne ką mažesniu „Bubble Rouge“ netikėtumu nei svečiai iš Paryžiaus ir Niujorko taps ir pernai „MTV Europe“ apdovanojimą „Best Baltic Act” laimėję „Happyendless“.

Trijose Baltijos šalyse gerai žinoma grupė negroja bet kur ir dažnai. „Happyendless“ pretenzingai renkasi koncerto vietas, o, sutikę koncertuoti, specialiai tam ruošiasi.

Šiuo metu antrąjį albumą įrašinėjantys „Happyendless“ nariai teigia, kad jo naujas dainas jau dabar „tikrina“ koncertuose. Pastaruoju metu grupė dažniausiai groja 2-3 naujas dainas ir teigia, kad šiuo metu radijo stotyse besisukantis „Sweet Sweet Super Sweet“ yra antroji labiausiai publikos niūniuojama daina po garsiojo „Power Forever“.

„Bubble Rouge“ renginyje grupė žada prijungti dar vieną naują kūrinį ir iš viso „testuoti“ keturias naujas dainas bei atlikti jau žinomus kūrinius.

Į „Bubble Rouge“ koncertą grupė atvyks po ką tik įvykusio pasirodymo Sankt Peterburge ir scenoje žada pasirodyti palaikoma neseniai prie „Happyendless“ prisijungusio VJ'aus su gyvomis vaizdo projekcijomis.

Ragausime „No DJs“ muzikinės mišrainės

Spalio 3-iosios diskotekoje savo pasirodymą surengs ir kitas ne mažiau įdomus lietuviškas muzikinis vardas - šiandien geriausiuose renginiuose grojantys „No DJs“.

Projekto viršininkas - žinomas muzikantas - Vee Diawara, grupei „Skamp“ išėjus atostogų, visą laisvą laiką žada skirti tik „No DJs“ bei mūsų šalyje pristatyti įdomių muzikinių premjerų. Pirmoji įvyks „Bubble Rouge“ metu.

Tą vakarą Teatro arenoje kartu su projekto lyderiu Vee bei perkusininku Riccardo Bondini scenoje pasirodys ir bene geriausia Lietuvos video menininkė Vesta.

Burbulų naktyje „No DJs“ žada groti ypatingą „mash-up“ muzikinę mišrainę. Komandos nariai gyvai „maišys“ kelias ar daugiau skirtingų muzikinių stilių instrumentines bei vokalines dainas, taip sukurdami naujas hitų versijas. Megztinius palikite namie – bus labai karšta!

Įsigyti pigesnius bilietus į „Bubble Rouge“ renginį galima - bilietupasaulis.lt ir bilietai.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis