JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ

Lietuvių triumfas Pasaulio hiphopo čempionate: Lietuvos rinktinės kraityje – 35 medaliai ir 4 taurės (foto)

Rugsėjo mėn. 22-27 d. Kališo mieste, Lenkijoje, vyko prestižinis IDO (International dance organizacion) Pasaulinis hiphopo čempionatas. Šokių studija „Be Good“ šiame čempionate atstovavo Lietuvą įvairaus amžiaus grupėse, solo, duo, small groups ir formations kategorijose.

5 dienas vykusios čempionato atrankos, o vakare – finaliniai pasirodymai, lietuviams atnešė net kelis medalių komplektus. Finaliniame pasirodyme, solo kategorijoje, vaikų amžiaus grupėje, Justas Sliževskis iškovojo 4-tą, o Justas Poderis – 8-tą vietas;

Solo kategorijoje, paauglių amžiaus grupėje, iš 120 dalyvių Živilė Zinkevičiūtė užėmė garbingą 31 vietą;

Duetų kategorijoje vaikų amžiaus grupėje Justo S. ir Justo P. duetas pelnė 7-tą vietą, Gabrielės Aukštakojytės ir Irinos Žigaitės – 40 vietą.

Matas Stepanauskas ir Augustė Truncaitė užėmė 21-ą vietą.

Small groups kategorijoje vaikų amžiaus grupėje „Be Good“ užėmė 5-tą vietą.

Šokėjų tėvai, pagauti entuziazmo, ir taip pat susibūrę į šokių kolektyvą pirmą kartą atstovavo Lietuvą hiphopoo čempionate Adults 2 (amžiaus grupė virš 30 m.) kategorijoje.

Small groups kategorijoje jie iškovojo 6-tą, o formations kategorijoje – 7-tą vietas.

Tėvai prizinėmis vietomis džiaugėsi labiau nei jų vaikai. Pusės metų pastangos išmokti hiphopo žingsnelių atsipirko. Iš 25 tėvelių komandų, lietuviai tapo 7.