Nukaldinta ugnyje Erico Sardino muzika

Ericas Sardinas - bliuzmenas, rokeris, gitaros virtuozas, per savo pasirodymus grojantis degančiomis gitaromis, į savo pasaulinio turo sąrašą įtraukė ir Vilnių, kuriame žada sukurti nepamirštamą spektaklį.

Kol kas galima tik spėlioti ar Vilniuje per jo pasirodymą užsiliepsnos dar vienas „slide” gitaros genijaus instrumentas.

Prieš ketverius metus pirmą kartą Lietuvą aplankęs ir kartu su Steve'u Vai koncertą Vilniuje surengęs Ericas Sardinas grįžta į Vilnių pristatyti savo naujausio albumo, kuriame kaip niekad aiškiai juntama branda ir tvirtumas. Šios savybės persipina su energija, jausmingumu bei nesuvaidintu nuoširdumu, kurį pastebi kiekvienas.

Savo ketvirtajame albume, Ericas Sardinas ir „Big Motors“, pristato galingą muzikos užtaisą, kuris tikriausiai yra geriausias jo darbas iki šiol, vedamas noro nuotykiams, fantazijos bei laukinio gitaros skambesio.

Nuoširdus, jausmingas, tvirtos valios - nukaldintas ugnyje. Tokie apibūdinimai lydi naująjį Erico Sardinas albumą. Kaitinantis savo muziką nenumaldoma dvasia, performuojantis gilų pietinį bliuzą menišku rafinuotumu.

Pirmą kartą paėmęs gitarą į rankas vos būdamas šešerių, E. Sardinas įgavo nežemišką talentą vedamas tokios muzikos kaip R&B, gospel, rok and roll‘o ir labiausiai šiuo metu matomos jo meilės bliuzui.

Kol ši muzika nenumaldomai formuoja jo muziką, jis išlieka originalus ir nieko nekopijuoja. Vietoje to, jis sugėrė visus šiuos stilius į savo DNR, perinterpretuodamas juos į savo šiuolaikinio bliuzo/roko garsus.

Jums nereikia kelių žemėlapio ar brangios GPS sistemos, kad galėtumėte suprasti Ericą Sardinas ir „Big Motors“ dainų kelius. Tad ko jūs laukiate? Spalio 16 dieną, „Balsas.lt“ klube gitaros genijus Ericas Sardinas sukurs neabejotinai nepamirštamą spektaklį.

Spauskite greičio pedalą ir pasinerkite į muzikinį ritmą, kurio nepamiršite niekada!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis