Renginio pagrindinė žvaigždė – ypatingas garsas

Kai jau atrodo, kad viską esame matę, kažkas sugalvoja kažką naujo. Šį penktadienį, spalio 16 d., klube „Gravity” įvyks išties išskirtinis renginys - „Soundboys presents Beatstep“.

Jo pagrindine žvaigžde taps ne koks prabangus svečias iš tviskančios salos, bet ypatingai galingas, inovatyvus ir kokybiškas garsas. Renginio organizatoriaus Marko Splinterio teigimu, toks garsas dar niekada neskambėjo klubiniame renginyje.

Įvairiausiose vietose vykstanti žudanti dubstep renginių serija „Step“ šį savaitgalį bus pratęsta, reklamuojant dar griežtesnius ritmus ir garso inovacijas.

„Soundboys presents Beatstep“ - tai garso laboratorija, kurioje bus demonstruojama šiandien bene moderniausia technika ir kokybiškiausias garsas. Ir nors garso bus labai daug, jis bus sureguliuotas taip, kad skleistų tik malonumą ir lepintų ausis.

Lietuvoje daug pasekėjų turintis britas Markas Splinteris ir „Soundboys“ kviečia į „Gravity“ pajausti oficialios garso demonstracijos nakties jėgą. Specialiai sukurta ir ekspertų sureguliuota garso sistema suteiks jums malonumą, o ne skausmą, jaučiant muziką visame kūne. Skaitmeninis garso signalas bus girdimas tiksliai taip, kaip prodiuseriai norėtų, kad jį girdėtumėte.

„Soundboys“ yra tikri alternatyvios šokių muzikos fanai ir jie žino,kaip tiksliai ją „pateikti” jūsų ausims. Nieko panašaus iki šiol Lietuvoje jūs nesate girdėję. Kad būtų aiškiau, pasakysiu: vien didžėjai pirmą kartą turės net šešis dvigubus „subus”.

Dar svarbiau, mūsų garso sistema yra aukščiausios kokybės – taigi saugi jūsų sveikatai. „Gravity“ yra geriausia vieta mieste šiam pasirodymui, taigi, mes laukiame jūsų visų spalio 16 d.”, - tvirtina renginio šeimininkas Markas Splinteris.

Aišku, net ir geriausiam garsui pasaulyje reikia geros muzikos, todėl šiame renginyje jos irgi netrūks. Išskirtiniame vakarėlyje scenoje gyvai išgirsime tarp kokybiškos muzikos gerbėjų žinomą kolektyvą „Cafeteria Live Team“.

didžėjų pulto stos dubstep muzikos „profai“ - renginio idėjos autorius Markas Splinteris ir Nightjar bei beats muziką grojantis „Mondayjazz“ duetas – Quazar ir Justas Fresh.

Tad šį penktadienį klube „Gravity“ iš daugybės kolonėlių septynias valandas skambės muzika, kuri nekelia jokių abejonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis