migloko• ir jos fetišai: penktadienį „Pravdos" naujokė grįžta ant scenos

Scenos naujokė migloko• kviečia į išskirtinį koncertą spalio 16 d. sostinės klube „Niujorkas“. Po užsitęsusios autorinių koncertų pertraukos, kurios metu atlikėja su grupe koncertavo įvairių klubų vakarėliuose, radijo stočių gimtadieniuose ar pasirodydavo su užsienio svečiais, devyniolikmetė vėl lipa į sceną.

Šį kartą - su specialia ir gan intymia koncertine programa.

Penktadienio teminis pasirodymas gerbėjus jau dabar intriguoja paslaptingumu ir intymumu. „Kiekvienas turime mielų daikčiukų, kuriuos kaupiame piniginėje, nešiojamės su savimi ar rikiuojame ant darbo stalo.

Jie nebūtinai turi paskirtį, bet jų turime visi. Aš juos vadinu fetišais“, - pasakojo atlikėja.

Tarp įtemptų repeticijų, dainininkė randa laiko pati kurti koncerto scenografiją – koncerto metu atlikėja suksis savo pačios fetišais papuoštoje scenoje. „Tai bus daiktai, kurie man patinka ir kas man yra gražu, daug nenoriu pasakoti dabar“, - neišsidavė mergina.

migloko• paprastai koncertuoja su mažiausiai trijų muzikantų grupe. „Svarbu, kad tik visi grojantys kartu žmonės pajaustų mano muziką taip, kaip jaučiu aš. Man nesvarbu, kiek tų žmonių bus, gali būti ir dešimt, ir visas orkestras,“ – migloko• džiaugėsi, kad su dabartine grupe susigyveno. Ir prasitarė, kad specialiai vienai dainai koncerto metu prie jos prisijungs dar trys muzikantai.

Iki metų galo merginos darbų planuose dar pažymėta kelionė į Ženevą ir debiutinio albumo išleidimas. Į Ženevą vyks aplankyti brangaus žmogaus, kurį migloko• irgi mielai nešiotųsi su savimi piniginėje kaip fetišą.

O planuojamas albumas ne tik pažymės pirmą dainininkės karjeros etapą, bet ir pretenduoja tapti svarbiu įvykiu lietuviškos muzikos pasaulyje. Mat atlikėja ne vieno žurnalisto jau yra pavadinta nauju muzikiniu talentu, o kiekviena jos nauja daina – nuo pat pirmo hito „Spooky love“ – užsibūna dažno melomano klausomiausių dainų sąraše.

Keturiolikos dainų ir fetišų šou prasidės šį penktadienį, spalio 16 dieną, 21 val. Vilniaus klube „Niujorkas“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis