Debiutinio Leono Somovo albumo „No Batteries No Toys“ pristatymas (video)

„Silence Night“ renginiai po klajonių po Lietuvą grįžta į Vilnių. Šįkart – labai svarbia proga. Spalio 17-ąją, penktadienį, dar studija kvepiantis debiutinis Leono Somovo albumas „No Batteries No Toys“ bus pristatytas „Gravity“.

Į pabaigą einantys 2009-ieji „Silence Music“ nariui Leonui Somovui buvo kaip niekad aktyvūs bei kūrybingi. Birželį su studijos ir scenos partnere vokaliste Jazzu išleistas albumas „Updated“ buvo įžanga į koncertų kupiną vasarą, o viską vainikavo ką tik iškovota „Geriausio Baltijos šalių atlikėjo“ statulėlė MTV Europos muzikos apdovanojimuose.

„Silence Night“ metu ant scenos drauge su kompiuteriu, klavišais bei efektais apsiginklavusiu Leonu lips jau minėtas senegalietis Xuman. Taip pat – nuolatinis Leono palydovas bosistas Domas Aleksa, trimitininkas Mindaugas Vadoklis, trombonininkas ir klavišininkas Darius Žičkus, gitaristas Eduardas Armonas.

Į vakaro programą „tilps“ ir dar trys atlikėjai. Tai – „Silence“ šeimos nariai Few Nolder ir Vidis bei iš Londono atvykstantis neseniai su Leonu Somovu ir Jazzu šiame mieste grojęs lietuvis didžėjus ir prodiuseris Neri Jassas.

Leono Somovo albumo naktis „Silence Night“ – šeštadienį Vilniaus klube „Gravity“.

Kauniečiai ir klaipėdiečiai dar gali spėti į savotiškas „No Batteries No Toys“ pristatymo repeticijas.

Pirmoji ketvirtadienį vyks Kauno Laisvės alėjoje esančiame „Coffee Inn“, penktadienį Leonas drauge su keletu muzikantų vyks į Klaipėdos klubą „Dr. Who“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis