Jaunųjų verslininkų konkursas - jaunimo konkursas norintiems savų pinigų

Jaunimo organizacija „Jaunimo iniciatyva“ jau penktus metus iš eilės kviečia 18-29 metų verslius ir talentingus jaunuolius iš visos Lietuvos kurti savo verslą, pristatyti savo verslo planus ir dalyvauti projekte „Verslauk!“.

Velomobiliai, mobiliosios pirtelės, finansinės konsultacijos, kaip kompiuterinėje bazėje panaudoti nelicencijuojamas programas – tai ankstesnių metų nugalėtojų įgyvendintos idėjos, dabar džiuginančios daugybę Lietuvos gyventojų.

Per ketverius projekto metus įsikūrė daugiau nei 40 naujų įmonių visoje Lietuvoje bei buvo sukurta beveik 100 naujų darbo vietų. Apie tai, kaip sekasi jau įsikūrusiems verslininkams, galite paskaityti projekto tinklapyje.

Geriausių verslo idėjų autoriams žadami ne tik profesionalūs mokymai, seminarai temomis, kaip sukurti patrauklų verslo planą, kaip planuoti savo laiką, kaip formuoti darbinę komandą, tačiau ir piniginės dotacijos.

Taip pat dalyviai išgirs ir patyrusių bei puikiai savo veiklą plėtojančių verslininkų sėkmės istorijas, galės gauti daugybę patarimų.

Užregistruoti savo idėją projekte reikia iki spalio 21 dienos adresu www.verslauk.lt, apibrėžiant savo verslą, būsimus klientus ir pabrėžiant, kodėl idėją būtina paremti.

Jau turintiems verslo idėją, patartina jos neatsisakyti, o dar labiau plėtoti, brandinti, tobulinti ir pristatyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis