Šalies moksleiviai spręs Konstitucijos žinių testą

Žinias apie svarbiausią valstybės dokumentą - Lietuvos Respublikos Konstituciją - šiandien pasitikrins beveik penkiasdešimt tūkstančių šalies moksleivių. Konstitucijos dienos šventė mokyklose - tradicija, kurią noriai ir aktyviai tęsia daugiau nei 400 šalies švietimo įstaigų.

Didžiausio šalyje visuomeninio projekto „Drąsinkime ateitį" rengėjai jau trečią kartą pakvietė šalies mokyklų bendruomenes spręsti Konstitucijos žinių testą.

Šiemet prie prasmingos pilietinės iniciatyvos prisijungs ir jauniausi mūsų piliečiai - vaikų darželių ir pradinių mokyklų auklėtiniai, kurie Konstitucijos dienos proga dalyvaus kūrybinių darbų konkursuose.

„Reikėjo ne vienerių metų kryptingo ir nuoseklaus darbo, kad jauno žmogaus pilietinio sąmoningumo ugdymas būtų ne tik bendrojo ugdymo programų prioritetu, tačiau rastų realią vietą mokyklos gyvenime. Konstitucijos diena mokyklose - vienas realiausių pavyzdžių, kaip mokymosi turinį galima papildyti prasmingomis pilietinėmis iniciatyvomis ir iš tikrųjų sudominti jauną žmogų", - sakė Agnė Zalanskaitė, viešosios įstaigos „Drąsinkime ateitį" projektų vadovė.

Aktyviausiai Konstitucijos dieną švenčia Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus apskričių mokyklos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis