MTV gimtadienis – nuo vyro idealą radusios A.Valentaitės iki dvigalvio V.Bareikio (nuotraukų albumas) (video)

Lietuvos MTV kanalas penktadienį „Siemens arenoje“ triukšmingai paskelbė – jie jau metais vyresni. Septynias valandas trukusiame renginyje virė du gyvenimai. Kol MTV žiūrovai prie ekranų ir linksmintis nusiteikę gerbėjai arenoje mėgavosi muzika, sklindančia iš scenos, Lietuvos įžymybės VIP zonoje vaišinosi, lepinosi žurnalistų dėmesiu ir stebino vieni kitus.

Ant scenos E.Jennings demonstravo gimdymą

Likus dar pusvalandžiui iki koncerto, „Siemens arenoje” jau šurmuliavo jaunatviška publika, o netrukus arena buvo sausakimša. Iki MTV gimtadienio televizijos atstovai pranešė, kad jame dalyvaus daugiau kaip 6 tūkst. žmonių.

Lygiai 18 val. vakaro pirmasis TV ekrane su visais pasisveikino Arklys iš laidos „Wishlist“, pasidžiaugęs ne tik „grynakraujo jaunimo“ kanalo švente, bet ir pristatęs pirmąją pasirodančią grupę „IR“. Vos pasigirdus pirmiesiems gitarų akordams, sparčiai pilnėjanti salė atlikėjus pasitiko šūksniais ir plojimais.

Paskelbus gimtadienio pradžią, ant scenos po trumpų pertraukėlių lipo kiti Lietuvos atlikėjai. Su savo išskirtinėmis programomis pasirodė 15 grupių, viso – apie 100 žmonių. Trys iš jų yra MTV EMA statulėlių laimėtojai – Jurga Šeduikytė, „Happyendless“ bei Leon Somov su Jazzu.

Daugiausiai vakaro svečių dėmesio susilaukė „Suicide Djs“ narys Vidas Bareikis, kuriam iš kūno kyšojo dar viena galva, pasirodo, vardu Robertas.

„Jis visai neseniai sudrebino mano gyvenimą, tiesiog atsirado iš manęs, negimdžiau, nesu moteris. Jis labai prašė atvesti jį į viešumą ir labai džiaugėsi, kad buvo koncerte kartu. Jis - gera paspirtis bet kuriam žmogui, artistui tuo labiau, kai turi ne artimo ranką ant peties, bet artimą ant peties. Galvojau, kad bus daug publikos, reikia palaikymo ir jis atsirado,“ - netrukus paaiškino aktorius.

Ne mažiau visų akis traukė ir netrukus gimdyti turinti Erica Jennings. Daugelis išgirdę, kad vakare pasirodys „Skamp“, svarstė, ar Erica pasirodys, ir, visų nuostabai, abejonės buvo greitai išsklaidytos.

Pasipuošusi trumpute juoda suknele ir aukštakulniais, moteris ant scenos sudainavo kelis kūrinius. Dainos „Sportas“ publika klausė susižavėjusi, nes tardama žodžius „Stumk, stumk, kelk, spausk, dešinę, kairę, nieko nelauk“, - ji elegantiškais judesiais demonstravo gimdymą.

Savo džiaugsmu ant scenos pasidalino ir Viktoras Diawara, kuris ketvirtadienio vakarą tapo tėvu. „Šiandien pirmą kartą aš ant scenos lipu kaip tėtis ir norėčiau su visais ta proga išgerti,“ - šypsojosi jis.

Vakaro metu savo dainomis lepino taip pat ir „In Culto“, „Freaks on Floor“, SEL, „Flamingo" bei kitos grupės.

Daugiau įspūdžių –

 • čia.
 • .

  Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis