Aštuntasis „Gravity“ gimtadienis su „Fischerspooner“! (video)

„Fischerspooner“ prodiusuoja Kylie Minogue, Davidą Bowie, „The Killers“, skamba seriale „Grožio peilis“, o debiutinis albumas „#1” akimirksniu tapo pasauliniu hitu.

Maža to, jie yra vieno garsiausių visų laikų electro stiliaus kūrinių, dešimtis kartų perleisto ir remiksuoto „Emerge“ autoriai. Aišku, negalima pamiršti ir jų „Never Win“, „The 15th“, „Just Let Go" ir kitų.

Į šimtus rinkinių patekusius electroclash madų diktatorius iš Niujorko myli ir rimti menininkai, ir pop muzikos žvaigždės, pvz. Kanye'as Westas.

Viena garsiausių JAV šokių muzikos grupių drąsiai gali didžiuotis dešimt metų besitęsiančia sėkminga karjera, kuri seniausiai pateko į elektroninės muzikos istoriją.

Visai neseniai „Fischerspooner“ išleido savo trečiąjį albumą „Entertainment“ ir atvyksta į Europą.

Jau gruodžio 11 d. aštuntąjį savo gimtadienį švęsiantis klubas „Gravity“ savo gerbėjams dovanoja, turbūt, pačią didžiausią dovaną nuo pat 2001-ųjų.

Ketverius metus įkalbinėtas „Fischerspooner“ dueto vokalistas, kažkada su pačia Kylie Minogue pirštas Casey Spooneris pirmą kartą atvyks į Vilnių.

„Fischerspooner“ koncertuoja ir plokšteles sukioja tik daugiatūkstantiniuose renginiuose, tačiau „Gravity“ gimtadienio metu pop žvaigždė Casey Spooner gros vos šešiems šimtams žmonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis